Następca Mi Max 2 nadchodzi. Fakt ten potwierdza wyciek częściowej specyfikacji i renderu tytułowego smartfona. Sugerując się wspomnianym obrazkiem, Mi Max 3, w przeciwieństwie do poprzedników, zostanie wyposażony w podwójny aparat.

Według przecieku urządzenie będzie mogło pochwalić się ekranem o przekątnej 6,99″ (18:9) z rozdzielczością FullHD+. Telefon ma trafić do sprzedaży w dwóch wersjach – z 3 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz w wariancie 4 GB/128 GB. Całość dopełni procesor Qualcomm Snapdragon 635 (lub 660według innych plotek) wraz z towarzystwem ogromnej baterii o pojemności 5,500 mAh.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

Zobacz także: Skąd uchodźcy mają smartfony?

Cena Mi Max 3 w Chinach ma wynieść około 265 dolarów, czyli lekko ponad 900 złotych. Za te pieniądze będzie to świetny wybór. Należy jednak pamiętać, że jeśli smartfon trafi do naszego kraju, to ta suma będzie odczuwalnie wyższa – przez podatek VAT i inne opłaty. Powyższe informacje radzę czytać z lekkim przymrużeniem oka, ponieważ producent oficjalnie jeszcze nic nie potwierdził.

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.