Nadchodzące flagowce Samsunga zdecydowanie będą jedną z najgorętszych premier tego roku. Co chwilę pojawiają się nowe plotki i przecieki dotyczące tytułowych smartfonów. Dziś za sprawą Brazylijskiej Agencji Telekomunikacyjnej poznaliśmy pojemność baterii w obu urządzeniach.

Wspomniana agencja opublikowała certyfikaty dla Galaxy S9 i Galaxy S9+. Dokument zawiera głównie zagadnienia prawne – z małym wyjątkiem. Soczystym kąskiem jest tutaj informacja o pojemności akumulatorów wspomnianych telefonów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według powyższych papierów Galaxy S9 będzie posiadał baterię o pojemności 3,000 mAh, a jego większy brat 3,500 mAh. Są to wyniki dokładnie taki same jak w zeszłorocznych modelach Koreańczyków. Wszystkie powyższe dane pokrywają się z tymi podanymi wcześniej przez Federalną Komisję Łączności.

Zobacz także: Tak może wyglądać elastyczny smartfon Samsunga

Cóż, rewolucji w kwestii wielkości akumulatorów nie będzie, aczkolwiek nadchodzące urządzenia i tak powinny działać odrobinę dłużej na jednym ładowaniu, niż zeszłoroczne modele. Wszystko za sprawą nowych procesorów: Snapdragona 845 (USA) lub Exynosa 9810 (Europa). Propozycja od Qualcomma obiecuje o 30% lepsze zarządzenie energią względem ubiegłorocznych topowych układów. Nie wiadomo jak będzie w przypadku Exynosa, jednak zakładam, że bardzo podobnie.

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.