Znamy pojemność baterii w Samsungu Galaxy S9 i S9+

Newsy

Nadchodzące flagowce Samsunga zdecydowanie będą jedną z najgorętszych premier tego roku. Co chwilę pojawiają się nowe plotki i przecieki dotyczące tytułowych smartfonów. Dziś za sprawą Brazylijskiej Agencji Telekomunikacyjnej poznaliśmy pojemność baterii w obu urządzeniach.

Wspomniana agencja opublikowała certyfikaty dla Galaxy S9 i Galaxy S9+. Dokument zawiera głównie zagadnienia prawne – z małym wyjątkiem. Soczystym kąskiem jest tutaj informacja o pojemności akumulatorów wspomnianych telefonów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Według powyższych papierów Galaxy S9 będzie posiadał baterię o pojemności 3,000 mAh, a jego większy brat 3,500 mAh. Są to wyniki dokładnie taki same jak w zeszłorocznych modelach Koreańczyków. Wszystkie powyższe dane pokrywają się z tymi podanymi wcześniej przez Federalną Komisję Łączności.

Zobacz także: Tak może wyglądać elastyczny smartfon Samsunga

Cóż, rewolucji w kwestii wielkości akumulatorów nie będzie, aczkolwiek nadchodzące urządzenia i tak powinny działać odrobinę dłużej na jednym ładowaniu, niż zeszłoroczne modele. Wszystko za sprawą nowych procesorów: Snapdragona 845 (USA) lub Exynosa 9810 (Europa). Propozycja od Qualcomma obiecuje o 30% lepsze zarządzenie energią względem ubiegłorocznych topowych układów. Nie wiadomo jak będzie w przypadku Exynosa, jednak zakładam, że bardzo podobnie.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x