oneplus 6

OnePlus 6 ze Snapdragonem 845 zostanie zaprezentowany już w czerwcu

Newsy

Dokładnie dwa tygodnie temu opublikowałem listę flagowców, które w 2018 roku będą zasilane przez Snapdragona 845. Na wspomnianej liście znalazł się OnePlus 6 z datą premiery planowaną na czerwiec. Pete Lau, CEO OnePlusa w wywiadzie dla witryny CNET potwierdził obie te informacje.

„Nie ma innej możliwości niż Snapdragon 845 – powiedział Lau. Smartfon ma zostać zaprezentowany pod koniec drugiego kwartału bieżącego roku, który kończy się w czerwcu. Można więc śmiało powiedzieć, że nowy telefon od Chińczyków pojawi się właśnie w tym miesiącu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Vivo pokazało pierwszy smartfon z czytnikiem linii papilarnych zatopionym w ekranie

Niestety dyrektor generalny spółki nie jest całkowicie pewien, czy prócz modelu 6 w 2018 roku zadebiutuje także drugie urządzenie, jakim powinien być OnePlus 6T. Zważając jednak na poprzednie lata, można przypuszczać, że OnePlus 6 nie będzie ostatnim tegorocznym smartfonem chińskiej firmy.

OnePlus nie próżnuje. Kurz po premierze OP 5T ledwo opadł, a na horyzoncie już wyłania się nowy model. Osobiście nie spodziewam się wielu istotnych zmian względem poprzednika, które mogłyby skłonić użytkowników zeszłorocznego flagowca do wymiany ich sprzętu. Mimo wszystko nigdy nic nie wiadomo, a czas pokaże, czy właściciele OnePlus 5T dostaną powód do zazdrości.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x