ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy kolejna garść wiadomości

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: NewsyOd premiery Samsung Galaxy S minęło już prawie 2 miesiące. Mimo to, telefon ciągle budzi emocje użytkowników.

Klienci, którzy do tej pory nie zakupili SGS, mają kolejny powód, aby jeszcze troszeczkę się wstrzymać. Po 55-ciu dniach od premiery w swojej ojczyźnie – Korei, Samsung swój flagowy model w nowym kolorze. Koreańczycy noszą już 800,000 sztuk czarnych „S-ek”, a do ich dyspozycji oddano nowy, biały wariant tego modelu. Co ciekawe, uzyskanie śnieżnobiałego SGS’a będzie możliwe przez dokupienie tylnej klapki. Jest, to swego rodzaju nagrodą dla Koreańczyków, bo to za ich sprawą „Galaktyczny S” stał się najlepiej sprzedającym się smartfonem w historii Korei Południowej. 

Jeśli denerwuje Was szybkie zjadanie baterii przez najbardziej zaawansowany koreański smartfon – mamy rozwiązanie. Power Pack EBB-U10, to nakładka na tylną obudowę urządzenia spod znaku Samsunga, która zapewnia dodatkowe 8,5 godziny rozmów, lub aż 500 godzin w trybie Stand-by. Oczywiście, osiągniecie takiego wyniku w normalnym użytkowaniu graniczy z cudem, dlatego prosimy traktować te dane z dużym dystansem. Niestety, jak to zwykle bywa przedłużenie działania baterii powoduje znaczną zmianę wyglądu telefonu, ale priorytetem jest tutaj czas działania, a nie wygląd urządzenia.

Wczoraj, mówiliśmy o zastosowaniu Gorilla Glass we wszystkich wariantach Galaxy S, dzisiaj na potwierdzenie tych informacji prezentujemy znaleziony w internecie filmik ze Scratch Testu nie tylko ekranu, ale całego telefonu.

Skołatane nerwy po obejrzeniu filmu z Crash Testu ukoi informacja o otrzymaniu przez „S-kę” certyfikatu DivX. Smartfon od Samsunga jest pierwszym urządzeniem z Androidem, które otrzymało takie odznaczenie. Użytkownicy certyfikowanych urządzeń mogą bez przeszkód umieszczać filmy w formatach DivX i DivX HD w pamięci wewnętrznej ich sprzętu i odtwarzać je bez najmniejszych problemów.   
źródło: phandroid.com, androidcommunity.com 

Sprawdź najnowsze wpisy