16 gier od EA przygotowanych na premierę Galaxy S4

Newsy

Nowy Samsung Galaxy S4 to – oprócz mocnych podzespołów – także większy ekran o rozdzielczości 1920×1080 oraz obsługa nowych akcesoriów, takich jak chociażby dedykowany GamePad. Jedynym problemem graczy jest to, czy nowe tytuły będą mogły w pełni korzystać z możliwości nowego urządzenia. Pierwsze w tym temacie wypowiedziało się Electronic Arts, które zapewniło, że w momencie premiery Galaxy S4 kilkanaście ich tytułów będzie w pełni kompatybilnych z nowym sprzętem od Samsunga. Niestety, EA postarało się, by pełna lista gier nie ujrzała jeszcze światła dziennego – wiemy natomiast, że będzie ich szesnaście. Do tej pory znamy tylko siedem spośród nich, a są nimi:

  • Need for Speed: Most Wanted
  • Real Racing 3
  • The Simpsons: Tapped Out
  • Plants vs. Zombies
  • Bejeweled Blitz
  • The Sims Freeplay
  • Tetris Blitz

Pozostała dziewiątka to w tym momencie wielka niewiadoma – być może jednak jest wśród nich jakiś nowy, gorący tytuł. O tym wszystkim przekonamy się jednak bliżej premiery Galaxy S4. Może Wy macie jakieś propozycje co do gier, które EA powinna dostosować do możliwości nowego flagowca firmy Samsung? Jaka jest Wasza ulubiona gra od „Elektroników”?  

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
źródło: pocketgamer.co.uk 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x