Pierwszy oficjalny pokaz Galaxy S4 już za nami, teraz należy się przygotować na wysyp wszelkiego rodzaju gadżetów i sprzętu przeznaczonego do nowej odsłony jednego z flagowych modeli firmy Samsung. OtterBox potwierdził właśnie ceny i rodzaje pokrowców, jakie zostaną przez nich wypuszczone na rynek. Wszyscy chcący ochronić swój ewentualny nowy nabytek będą mogli wybierać wśród następujących  futerałów: Defender, Commuter i Reflex. Ten pierwszy, najbardziej masywny, będzie składał się z trzech warstw ochronnych oraz kabury z klipsem umożliwiającej przypięcie telefonu np. do paska. Ochrona na ekran została wmontowana w cały zestaw, który dostępny będzie w dwunastu wersjach kolorystycznych.

OtterBox Defender

Drugi, lżejszy pokrowiec, nosi nazwę Commuter i od Defendera różni się brakiem zapinki z tyłu oraz folią ochroną, którą musimy sobie sami zamontować na ekranie naszego urządzenia.

OtterBox Commuter

Najlżejszy produkt od firmy OtterBox – Reflex, będzie się składał tylko z dwóch elementów:  warstwy ochronnej na ekran oraz silikonowej obudowy z poliwęglanowymi wstawkami. Tutaj będziemy mieć tylko dwie wersje kolorystyczne.

OtterBox Reflex

Znamy także ceny ustalone przez producenta. Kształtują się one następująco:

  •  Defender:  49.95$ – 59.95$
  •  Commuter: 34.95$
  •  Reflex: 34:95

Oczywiście w tym momencie nie możemy jeszcze zamówić żadnego egzemplarza, ale na stronie producenta możemy się zapisać do newslettera, który poinformuje nas, kiedy dany produkt będzie dostępny. Na moim Galaxy S3 znajduje się obecnie Spiegen Neo Hybrid, ale być może ktoś Was posiada produkty firmy OtterBox – zadowoleni jesteście z ich jakości?  

 źródło: otterbox.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.