Temat kontroli internetu pamiętam od czasów ACTA. Wtedy internauci stanęli murem za tym, aby ówczesna ustawa nie przeszła w parlamencie. Burza na temat internetu trwała kilka tygodni i wielokrotnie do niej wracano. Obecnie mamy do czynienia z ciekawym zjawiskiem w USA. Federalna Komisja Łączności (FCC) zniosła zasady tzw. neutralności sieci.
Jest to cios wymierzony w gigantów internetu takich jak Google czy Facebook. Co to jednak znaczy dla przeciętnego użytkownika? Moje spekulacje w materiale poniżej. Zapraszam.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.