Android 9.0 Pie na OnePlus 3

OnePlus wycofuje Oreo – poważne błędy czy chwilowe problemy?

1 minuta czytania
Komentarze

OnePlus jako jedna z pierwszych firm postanowiła zacząć testować nowe wydanie Androida razem z użytkownikami. Właściciele OnePlus 3 i 3T od niedawna mogą pochwalić się oficjalną wersją Oreo. To tylko potwierdza, że tym bardziej firmie zaczęło zależeć na aktualizacjach. Oczywiście nie zawsze są one idealne – zdarzają się problemy z poprawnym działaniem WiFi czy też modułu GPS. Tym razem nowe wydanie systemu zaczyna… znikać.

Jeśli zwlekaliście z aktualizacją to upewnijcie się, czy jest ona jeszcze dostępna. W Sieci już pojawiają się zgłoszenia, że z rana pojawiło się powiadomienie o nowym systemie, a wieczorem żadnej aktualizacji nie było. Sytuację potwierdziło dwóch moich znajomych z OnePlus 3. Firma nie wydała oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Co ciekawe, na ich stronie internetowej wciąż można ręcznie pobrać nowe oprogramowanie. To mogłoby sugerować, że aktualizacja zniknęła jedynie z bezprzewodowego systemu. Problem może tkwić w serwerach – OnePlus nigdy nie wydaje aktualizacji dla wszystkich na raz. Z drugiej strony użytkownicy, którym udało się zaktualizować Androida skarżą się na przeróżne błędy.

Zobacz też: Czy producent Twojego laptopa Cię szpieguje?

Z racji, że powyższy temat staje się bardzo popularny w Sieci to Chińczycy z pewnością nie omieszkają na opublikowanie komentarza w tej sprawie.

źródło: Reddit

Motyw