Jest rekord! Dzień Singla przyniósł Alibabie miliardy dolarów

Newsy

11 listopada obchodzony jest w Chinach Dzień Singla. Z tej okazji sklepy organizują przeróżne promocje oraz wyprzedaże, by umilić samotnym sercom życie. Jest to niejako odpowiedź na obchodzone 14 lutego Walentynki. Z roku na rok zakupów dokonuje coraz więcej osób. W tym roku ustanowiono nowy rekord.

Rekord pobity

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Grupa Alibaba, w skład której wchodzi m.in. Aliexpress ma się z czego cieszyć. W jeden dzień Alipay odnotowało 1,5 miliarda klientów. Dokonali oni transakcji na łączną kwotę 25,3 miliarda dolarów. To o 39% więcej niż w zeszłym roku.

W oficjalnej gali Dnia Singla udział wzięli aktorka Nicole Kidman, muzyk Pharrell Williams, a także piosenkarka Jessie J. Nie zabrakło prezesa grupy Alibaba, Daniela Zhang.

To nie jedyny dzień z okazjami

Dzień Singla jest prawdopodobnie największym dniem na świecie, w którym nie mówi się o niczym innym, jak tylko o wyprzedażach. Nie oznacza to jednak, że pora zapomnieć o innych datach. Przed nami 24 listopada. Wtedy odbędzie się Black Friday – w ten dzień również sklepy zorganizują promocje, którymi warto będzie się zorganizować. 27 listopada z kolei warto pamiętać o Cyber Monday.

źródło: cnet


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x