galaxytab

Mimo, że Samsung konsekwentnie stara się utrzymać w tajemnicy swój Galaxy Tab, coraz trudniej mu to wychodzi. Z najnowszego firmware P1000XXJH3 wyciekły informacje, które pozwalają na stworzeniu zarysu specyfikacje technicznego tabletu koreańskiego giganta. 

Samsung Galaxy Tab będzie posiadać: 7-mio calowy ekran o rozdzielczości 800×480 (brak informacji nt rodzaju wyświetlacza), Androida w wersji 2.2, procesor ARM11 z rdzeniem S5PC110 o taktowaniu 1GHz, wbudowaną aplikację do obsługi Flash’a, WiFi, GPS, klawiaturę SWYPE, a także wsparcie dla SyncML. Z informacji otrzymanych przez nasz wcześniej wynika, że tablet miał do dyspozycji 16GB pamięci wewnętrznej, wejście mini-jack, a także baterie o pojemności aż 4000 miliamperogodzin.

Premiera tabletu ma się odbyć na berlińskich targach IFA (3-8 września). Jak do tej pory internetowe rewelacje nie zostały ani potwierdzone, ani zdementowane przez Samsunga. Nieoficjalnie mówi się, że amerykański operator komórkowy – Verizon – ma w planach wprowadzenie Galaxy Tab do swojej oferty. 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz