Karty podarunkowe Google Play w Wielkiej Brytanii

Newsy

Parę miesięcy temu Google rozpoczęło w Stanach Zjednoczonych sprzedaż specjalnych kart podarunkowych dla osób korzystających z jego sklepu. Pracownicy giganta z Mountain View na pytanie czy usługa będzie sukcesywnie trafiać do pozostałych państw, rozkładali ręce nie potrafiąc udzielić odpowiedzi.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak się jednak okazuje już niedługo klienci z Wielkiej Brytanii będą mogli nabywać bony w jednej z trzech dostępnych kwot: 10, 25 i 50 funtów. Wszystko wyszło na jaw w momencie zaktualizowania przez Google dokumentu „Gift cards & Google Play balance”, w którym to dodano informację „Karty podarunkowe Google Play są aktualnie dostępne w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii”. W dokumencie tym uwzględniono też dostępne nominały (o których wspomniałem wyżej).

Nie wiadomo, kiedy karty trafią do normalnego obiegu, ale nie ciężko się domyślić, że stanie się to lada moment. Ciekawe czy Google zdecyduje się na sprzedaż takich kart w pozostałych krajach, które posiadają pełny dostęp do sklepu (a także czy kiedykolwiek trafią one do Polski).

Źródło: Android Police


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x