Stare hity SEGA już dostępne ZA DARMO na Androidzie i iOSie

Gry

Pewne Japońskie firmy mają to do siebie, że postępują dość konserwatywnie w swoich działaniach na rynku. Oczywiście mam na myśli Nintendo i spółkę SEGA, które stoją za wieloma hitowymi tytułami. Obydwa przedsiębiorstwa niechętnie chciały wpuścić swoje tytuły na urządzenia mobilne. Najpierw jednak postęp zrobiło Nintendo godząc się np. na niesamowite Pokemon Go stworzone przez Niantic. Teraz okazuje się, że nawet SEGA zamierza udostępnić swoje gry na smartfony.
 

 
Pod nazwą SEGA Forever Collection, spółka przywraca życie starym hitom takim jak np.:
 

 
Każdy z tych i wielu innych tytułów jest dostępny na systemie Android i iOS za darmo, jednak satysfakcję z użytkowania mogą nieco popsuć reklamy. Tych z kolei będzie można się pozbyć wykupując płatną subskrypcję. Co ciekawe w grach pojawi się możliwość korzystania z kontrolerów Bluetooth.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x