Potwierdziły się wszystkie dotychczasowe plotki i doniesienia. Najnowsza odsłona najpopularniejszego FPS-a to Call of Duty Black Ops: Cold War. Niestety na tę chwilę oprócz oficjalnego tytułu oraz krótkiej zapowiedzi wideo nie otrzymaliśmy więcej szczegółów. Te zobaczymy już w przyszłym tygodniu, bowiem na 26 sierpnia zaplanowana została oficjalna prezentacja nowej części Call of Duty.

Call of Duty Black Ops: Cold War zabierze nas w czasy zimnej wojny

Black Ops Cold War

Za najnowszą odsłonę uznanej serii odpowiada studio Treyarch, które stworzyło również między innymi Call of Duty: Black Ops 4. Tegoroczna premiera kolejnej odsłony podserii Black Ops zaburza nieco dotychczasowy harmonogram. Wszystkiemu winne jest odsunięcie od pracy nad grą studia Sledgehammer Games. Jeśli jeszcze nie oglądaliście zaprezentowanego teasera, to nie nastawiajcie się na zbyt wiele. Materiał to tak naprawdę zapowiedź zapowiedzi, bowiem nie pokazano żadnego gameplayu. Na teaserze słyszymy w głównej mierze przemówienie radzieckiego współpracownika KBG Jurija Bezmienowa. Jak więc można się domyślić, nawet po tytule gry, akcja nowego Call of Duty będzie dziać się w okresie zimnej wojny. Zapowiedź zapewnia, że całość została oparta o prawdziwe wydarzenia. Jak sugeruje opublikowany materiał, pokaz gry będzie miał miejsce wewnątrz Call of Duty: Warzone. Nie wiadomo jeszcze, na jakiej zasadzie się to odbędzie.

Zobacz też: Specyfikacja Xbox Series S – czego zabraknie oprócz napędu?

Przypomnijmy, że duża część ogłoszeń dotyczących Call of Duty Black Ops: Cold War została pokazana właśnie w trybie battle royale. Niespełna dwa tygodnie temu niektórzy gracze donosili, że na ich ekranach pojawiały się zakłócenia. Następnie graczy mogli zobaczyć napis „Know Your History”. Oprócz tego zapowiedź nowej części Black Ops miała być ściśle związana ze znalezieniem i aktywowaniem przez graczy pocisku jądrowego właśnie w Call of Duty: Warzone. Twórcy wywiązali się z tego założenia. Kilka godzin po pierwszym uruchomieniu bomby atomowej dostaliśmy pierwszą zajawkę na temat Call of Duty Black Ops: Cold War. Pozostaje tylko czekać do 26 sierpnia, kiedy to otrzymamy więcej oficjalnych szczegółów na temat gry.

Źródło: IGN

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.