Darmowy weekend For Honor

Darmowy weekend z For Honor na PC oraz konsolach

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Niewiele ostatnio tych darmowych weekendów. Na szczęście nie oznacza to całkowitego ich braku. W najbliższych dniach sprawdzimy za darmo świetną grę akcji od Ubisoftu – For Honor. O ile w marcu i kwietniu mogliśmy wybrać do ogrywania przez kilka dni jedną z kilku produkcji, to teraz musimy się zadowolić zaledwie jedną. Jednak nie możemy narzekać. To naprawdę wciągający, nastawiony na rozgrywkę sieciową tytuł, który warto poznać.

Z darmowego weekendu skorzystają posiadacze każdej platformy, na której wydano For Honor

Gra pojawiła się na rynku w lutym 2017 roku. Trafiła na PC, PS4 oraz Xboxa One. Posiadacze każdej z tych platform będą mogli już dziś o 15:00 spróbować swoich sił w tej dość nietypowej grze akcji, która przenosi nas do brutalnych czasów, w których to miecz, topór i młot były głównym wyposażeniem każdego wojownika. Dysponując właśnie takim orężem, przyjdzie nam walczyć po stronie jednej z trzech fikcyjnych frakcji reprezentujących wikingów, rycerzy oraz samurajów. Znacząco się od siebie różnią, lecz na szczęście Ubisoft zadbał o odpowiedni balans. Aby wygrać, nie wystarczy wygrać postaci z największą bronią. Wręcz przeciwnie – może okazać się zbyt wolna, aby trafić zręcznego przeciwnika wyposażonego w krótki miecz. For Honor, to przede wszystkim multiplayer. Jednak osoby, które wolą grać solo, także znajdą coś dla siebie. Gra oferuje kampanię, której ukończenie trwa około 7 godzin.

Zobacz także: Ubisoft Forward – konferencja, która przyniosła dużo dobrego

Darmowy weekend z For Honor potrwa do poniedziałku, 27 czerwca. Zakończy się o 22:00. Wszyscy zainteresowani będą mieli więc naprawdę sporo czasu na sprawdzenie tej produkcji. Jeżeli posiadacie peceta, lub PlayStation 4 i jesteście niecierpliwi, to możecie się wcześniej przygotować. Już teraz można udać się odpowiednio do sklepu Uplay oraz PS Store i pobrać For Honor. Osoby posiadające konsolę Xbox One niestety będą musiały poczekać do 15:00, aby pobrać ten tytuł z Microsoft Store.

Źródło: Ubisoft, PC Gamer, GameSpot, How Long To Beat

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy