Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima – nowy zwiastun ostatniego dużego tytułu na PS 4

Gry

Ghost of Tsushima ma mieć swoją premierę już 17 lipca, czyli za niecałe trzy tygodnie. Z tej okazji doczekaliśmy się nowego zwiastuna, który nie pokazuje niestety faktycznej rozgrywki, ale za to prezentuje fragment historii. Trzeba przyznać, że produkcja od Sucker Punch zapowiada się na rewelacyjne pożegnanie z PlayStation 4.

Ghost of Tsushima – nowy zwiastun

Końcówka obecnej generacji konsol przyniosła już jeden tytuł, który jest na ustach wszystkich. Mowa oczywiście o The Last Of Us 2, które wywołuje skrajne emocje. Od uwielbienia do nawet nienawiści. Tytuł sprzedaje się fenomenalnie, więc twórcy muszą być zadowoleni. Podobnie, jak Sony, które na kampanię reklamową musiało wyłożyć niemałe pieniądze. Teraz nadciąga kolejna, wyczekiwana przez fanów konsol gra. Mowa o Ghost of Tsushima. To nowa produkcja od twórców serii inFamous, która swojego czasu była jedną z ciekawszych na konsoli Japończyków. Poniżej znajdziecie skrótowy opis fabuły, który pochodzi od producenta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha.

Zobacz też: Oferta PlayStation Plus na lipiec – będą aż trzy gry do odebrania.

Nowy zwiastun Ghost of Tsushima reklamowany jest hasłem „Nadchodzi burza”, więc możemy spodziewać się po produkcji duże dawki akcji. Sucker Punch przyzwyczaił nas do tego w serii inFamous, więc zdecydowanie jest na co czekać. Szczególnie że to ostatni z dużych tytułów, który zmierza na PlayStation 4. Wprawdzie później także będą pojawiały się na konsole nowe produkcje, ale Sony raczej skupi się już na tytułach dla PlayStation 5.

Źródło: Sony PlayStation


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x