Assassin’s Creed Origins z darmowym weekendem to nowa promocja, która będzie obowiązywała od 19 do 21 czerwca. Każdy, kto ma ochotę wypróbować produkcję Ubisoft na swoim komputerze, ma teraz ku temu wyjątkową okazję. W końcu jak dają coś za darmo, to warto chociaż sprawdzić. Podobno weekend ma być deszczowy, więc tym lepiej dla graczy.

Assassin’s Creed Origins z darmowym weekendem

To nie pierwszy raz, kiedy któryś z developerów udostępnia swój tytuł do wypróbowania na kilka dni. Może to nie to samo, co produkcja za darmo i na zawsze, ale nie warto być tutaj zbyt chciwym. Szczególnie że Assassin’s Creed Origins z darmowym weekendem to odpowiednia ilość czasu, by sprawdzić, czy produkcja nam się podoba. Zapewne co niektórzy mogą ją nawet ukończyć w czasie weekendu, ale to nie będzie takie łatwe.

Assassin’s Creed Origins to rozbudowny projekt, który wymaga sporo czasu, żeby odkryć w nim wszystkie „smaczki”. Tutaj gracze przenoszą się do starożytnego Egiptu, więc to spora zmiana dla tych, którzy pamiętają jedynie pierwsze odsłony serii. Ta jednak potrzebowała solidnego odświeżenia, żeby gracze się nią nie znudzili. Zresztą Ubisoft kontynuuje swoje eksperymenty w tym zakresie, bo nowa odsłona (Assassin’s Creed Valhalla), pozwoli na sterowanie ruchami… wikinga. Można się zastanawiać, jak to połączyć z ideą gry, ale w przyszłym miesiącu ma pojawić się pełna prezentacja tytułu, więc dowiemy się o nim czegoś więcej.

Zobacz też: Wiedźmin 3 za darmo na GOG dla posiadaczy wersji z PS 4 cz XBO

Podobnie jak w innych odsłonach serii, tutaj także będzie można rozgrywać niektóre epizody we współczesności. Jednak większość czasu spędzi się w Egipcie. Jeżeli więc ktoś nie ma czasu na wyjazd, to przynajmniej może udać się tam w weekend.

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.