Wiedźmin 3 za darmo na GOG to okazja dla tych, którzy posiadają już grę od CD Projekt RED przypisaną do innej platformy. Teraz mogą skorzystać z oferty GOG i przypisać ją do swojego konta właśnie tam. Mówimy tutaj o pełnoprawnej wersji gry, ale niestety bez dodatków. Co z graczami, którzy mają już swoją kopie Wiedźmina 3 na GOG? Dla nich platforma także przygotowała coś ciekawego.

Wiedźmin 3 za darmo na GOG

Promocja obowiązuje do 23 czerwca do godziny 12:00, więc na przypisanie Wiedźmin 3 za darmo na GOG, jest jeszcze chwila. Akcja związana jest z promocją nowej wersji aplikacji, czyli GOG GALAXY 2.0. Zanim się z okazji skorzysta, warto sprawdzić, czy sama aplikacja jest aktualna (Windows – wersja 2.0.16.187, Mac OS – wersja 2.0.16.200). Żeby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę gry na platformie, gdzie znajduje się specjalny baner informujący o całej akcji. Kto kwalifikuje się do przypisania sobie Wiedźmina 3 za darmo? Posiadacze dwóch wersji gry – zwykłej oraz Edycja Gra Roku na jednej z poniższych platform.

  • PlayStation
  • Xbox
  • Steam
  • Origin
  • Epic Games

Niestety, ale posiadacze Wiedźmina 3 na konsolę Nintendo Switch, nie mają możliwości przypisania jej do konta na GOG. Właściciele zwykłej wersji gry na jedną z powyższych platform, dostaną taką samą wersję na GOG. Osiągnięcia z gry, które zdobyło się do tej pory, mają zostać zaimportowane na platformę, więc nic się na tym nie traci. A co z osobami, które mają już Wiedźmina 3 na GOG? Tutaj zostanie przyznany im specjalny kod do gry w prezencie, który ma być ważny przez tydzień. Warto zapoznać się z FAQ odnośnie tej promocji.

Zobacz też: Gry w klimacie cyberpunk na Androida

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z największych i najważniejszych gier, które powstały w Polsce. CD Projekt RED stworzył tytuł kompletny i któremu trudno będzie teraz dorównać. We wrześniu ma pojawić się kolejna gra studia, czyli Cyberpunk 2077. Przed CD Projekt RED trudne zadanie, by sprostać wymaganiom graczy.

Źródło: GOG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.