Days of Play, czyli coroczne święto graczy, które organizowane jest przez Sony, niedługo wystartuje. Promocje na wybrane produkty będą obowiązywały od 25 maja, aż do 7 czerwca. Poznaliśmy ledwie wycinek tego, co przygotowało Sony dla użytkowników konsoli PlayStation. Jak co roku, mogą oni liczyć na naprawdę wyjątkowe przeceny. W tym te, które dotyczą samego sprzętu, choć na razie nie dotyczą samej konsoli.

Days of Play

Days of Play
Fot. Sony

Days of Play ma obowiązywać u partnerów biznesowych Sony w podanych wyżej terminach, ale w samym PlayStation Network, ten okres będzie wyglądał trochę inaczej. Tam na promocje trzeba będzie polować w okresie od 3 do 17 czerwca. Poznaliśmy dopiero wycinek tego, co czeka na graczy w tym okresie, a przynajmniej taką mamy nadzieję. Nie pojawiła się jeszcze żadna oferta promocyjna na konsolę PlayStation 4, ale za to można kupić zestaw do Wirtualnej Rzeczywistości. Ten dostępny jest w dwóch wersjach. Poniżej znajdziecie wycinek informacji prasowej, gdzie podano ceny produktów, biorących udział w Days of Play w Polsce.

Zestawy PlayStation VR:

PS VR Mega Pack: już od 999,99 złotych

PS VR Starter Pack: już od 899,99 złotych

Ogromny wybór gier z największymi hitami ostatnich miesięcy, takimi jak:

Days Gone już od 89,99 PLN

Death Stranding już od 119,99 PLN

NIOH 2 już od 199,99 PLN

I inne

Gry z serii PlayStation Hits – wybrane tytuły już od 59,99 PLN

Tytuły z serii PlayLink już od 39,99 PLN

12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus: już od 168 PLN

Zobacz też: Pac-Man ma urodziny i dostał wyjątkowy prezent

Co z powyższych cieszy najbardziej? Days Gone doczekało się bardzo interesującej przeceny i zdecydowanie warto produkcję mieć na uwadze. Podobnie jak obniżka na roczną subskrypcję PlayStation Plus. 168 złotych za rok, to równo 14 złotych za miesiąc, więc w tej cenie to bardzo opłacalne.

Źródło: Sony Informacja prasowa