Days of Play

Days of Play w Polsce – tańsze gry, tańszy Plus, tańsze wszystko

Gry

Days of Play, czyli coroczne święto graczy, które organizowane jest przez Sony, niedługo wystartuje. Promocje na wybrane produkty będą obowiązywały od 25 maja, aż do 7 czerwca. Poznaliśmy ledwie wycinek tego, co przygotowało Sony dla użytkowników konsoli PlayStation. Jak co roku, mogą oni liczyć na naprawdę wyjątkowe przeceny. W tym te, które dotyczą samego sprzętu, choć na razie nie dotyczą samej konsoli.

Days of Play

Days of Play
Fot. Sony

Days of Play ma obowiązywać u partnerów biznesowych Sony w podanych wyżej terminach, ale w samym PlayStation Network, ten okres będzie wyglądał trochę inaczej. Tam na promocje trzeba będzie polować w okresie od 3 do 17 czerwca. Poznaliśmy dopiero wycinek tego, co czeka na graczy w tym okresie, a przynajmniej taką mamy nadzieję. Nie pojawiła się jeszcze żadna oferta promocyjna na konsolę PlayStation 4, ale za to można kupić zestaw do Wirtualnej Rzeczywistości. Ten dostępny jest w dwóch wersjach. Poniżej znajdziecie wycinek informacji prasowej, gdzie podano ceny produktów, biorących udział w Days of Play w Polsce.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zestawy PlayStation VR:

PS VR Mega Pack: już od 999,99 złotych

PS VR Starter Pack: już od 899,99 złotych

Ogromny wybór gier z największymi hitami ostatnich miesięcy, takimi jak:

Days Gone już od 89,99 PLN

Death Stranding już od 119,99 PLN

NIOH 2 już od 199,99 PLN

I inne

Gry z serii PlayStation Hits – wybrane tytuły już od 59,99 PLN

Tytuły z serii PlayLink już od 39,99 PLN

12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus: już od 168 PLN

Zobacz też: Pac-Man ma urodziny i dostał wyjątkowy prezent

Co z powyższych cieszy najbardziej? Days Gone doczekało się bardzo interesującej przeceny i zdecydowanie warto produkcję mieć na uwadze. Podobnie jak obniżka na roczną subskrypcję PlayStation Plus. 168 złotych za rok, to równo 14 złotych za miesiąc, więc w tej cenie to bardzo opłacalne.

Źródło: Sony Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x