PlayStation Store ogranicza prędkość pobierania gier

PlayStation Plus ma już ponad 40 milionów subskrybentów

Newsy

PlayStation Plus to abonament oferowany użytkownikom konsoli PlayStation 4 i nie tylko. Subskrypcja umożliwia m.in. granie w tytuły wieloosobowe, a także zapewnia comiesięczną bezpłatną porcję gier. Subskrypcja cieszy się ogromną popularnością, bo podczas ostatniego spotkania korporacyjnego Sony, na którym omawiana była strategia firmy, dowiedzieliśmy się, że aktywny abonament ma już ponad 40 milionów osób.

Liczba subskrybentów PlayStation Plus robi wrażenie – Sony ma powody do dumy

PlayStation Plus

Regularna cena PlayStation Plus wynosi 240 zł rocznie lub 37 zł miesięcznie. Nie da się ukryć, że ta pierwsza opcja jest zdecydowanie lepsza, bo w skali dwunastu miesięcy pozwala zaoszczędzić prawie 50%. Ceny najwyraźniej nie są problemem dla posiadaczy konsol Sony, bo jak się ostatnio dowiedzieliśmy, PS Plus opłaca regularnie aż 41,5 miliona osób. To niemal połowa wszystkich użytkowników PlayStation 4.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Gry za mniej niż 22 zł, czyli ciekawa wyprzedaż w PlayStation Store. Zapoznaj się z listą 40 tytułów, które warto kupić

Nie da się ukryć, że przytoczona wyżej liczba robi wrażenie i obrazuje, jak ogromnym biznesem są różnego rodzaju abonamenty. Warto przypomnieć, że na początku roku PlayStation Plus opłacało 38,8 miliona osób, co tylko pokazuje, że mimo nowej generacji konsol będącej tuż za rogiem, użytkownicy wciąż interesują się obecną. „Za życia” PlayStation 4 Sony raczej nie dobije już do 50 milionów, ale po premierze wyczekiwanego PlayStation 5, to więcej niż pewne.

Źródło: gamesindustry


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x