LINKI AFILIACYJNE

Aplikacja PeoPay – opinie użytkowników. Klienci banku są zaskakująco zgodni

3 minuty czytania
Komentarze

Wśród bardziej znanych aplikacji bankowych w Polsce jest PeoPay – opinie na jej temat pokazują, jak oceniają ją użytkownicy. Sprawdziliśmy oceny wspomnianej apki w Google Play i App Store, a także komentarze na jej temat. Zobaczcie, co z nich wynika.

Aplikacja PeoPay – opinie użytkowników

peopay aplikacja

W chwili pisania tego tekstu aplikacja PeoPay ma naprawdę wysokie średnie ocen. W sklepie Google Play to 4,7/5 (228 tys. opinii), a w App Store 4,6/5 (79,2 tys. opinii). Za co użytkownicy cenią apkę banku Pekao S.A.?

Opinie pokazują, że osoby korzystające z PeoPay doceniają zmiany, jakie zaszły w aplikacji na przestrzeni czasu oraz jej funkcjonalność.

Świetna aplikacja, nie muszę nigdzie wychodzić i zawsze kiedy chce i gdzie chce mogę zrobić zakupy płacąc aplikacja peo pay. Wszystko działa bez problemu. Jestem zadowolony.

– to fragment jednej z opinii.

Mimo bardzo pozytywnych średnich ocen, aplikacja zbiera dużo negatywnych komentarzy, szczególnie w Google Play. Użytkownicy skarżą się w nich choćby na pojawiające się błędy, długi proces logowania oraz niedziałającą weryfikację online potrzebną do założenia konta.

Skąd taki kontrast między ocenami aplikacji w sklepach a komentarzami użytkowników? Możemy się domyślać, że osoby, które są zadowolone z PeoPay, zazwyczaj nie piszą na ten temat komentarzy, a jedynie zaznaczają ocenę w Google Play lub App Store. Ludzie częściej poświęcają czas na zamieszczenie rozbudowanej opinii, gdy coś im nie działa i są z tego powodu zirytowani, niż gdy wszystko jest w porządku.

Co umożliwia aplikacja PeoPay?

aplikacja peopay
źródło: YouTube/Bank Pekao S.A.

Aplikacja PeoPay służy przede wszystkim klientom banku Pekao S.A. To jednak niejedyna grupa, która może korzystać ze wspomnianej apki. Ma ona bowiem kilka istotnych funkcji wykraczających poza zarządzaniem kontem osobistym w Pekao.

Po pierwsze, w PeoPay możemy dodać nasze rachunki z innych banków. Chodzi o PKO BP, Santander Bank Polska, mBank, ING Bank Śląski, Bank Millennium, Alior Bank, BNP Paribas, Inteligo, VeloBank, Credit Agricole oraz Bank Pocztowy. Po drugie, w aplikacji możemy zapoznać się i skorzystać z pożyczek oraz oferty ubezpieczeń. Po trzecie w PeoPay można znaleźć moduł Inwestycje, a żeby z niego korzystać, nie trzeba mieć konta w Pekao S.A. Omawiana aplikacja jest jedyną, w której można kupić obligacje skarbu państwa.

Jeśli chcecie zainstalować aplikację PeoPay, możecie to zrobić na urządzeniach mobilnych z Androidem oraz iOS.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.