monitor z wyświetlanym napisem allegro
LINKI AFILIACYJNE

Allegro uruchamia nowy program. Zarobisz nawet jeśli tylko kupujesz

3 minuty czytania
Komentarze

Wystartował program Allegro Share, dzięki któremu polecanie ofert z popularnej platformy e-commerce może się opłacić. Posiadacze różnego rodzaju kont otrzymają korzyści, gdy ktoś kupi coś z ich polecenia. Podpowiadamy, jak dołączyć do programu i jak z niego korzystać.

Allegro Share – co to jest i jak działa?

Czasami widząc w internecie ciekawą ofertę zakupową, wysyłamy ją komuś znajomemu, uznając, że może być nią zainteresowany. Jeśli zrobimy to w ramach programu Allegro Share, otrzymamy za to pewne korzyści. Warunkiem jest, aby osoba, której poleciliśmy dany produkt, rzeczywiście go kupiła (lub nabyła inny, ale podobny produkt z Allegro – o szczegółach za chwilę).

allegro share
fot. YouTube/Akademia Allegro

Żeby korzystać z nowej funkcji, należy przejść do zakładki Allegro Share, zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk dołącz do programu. Mogą to zrobić posiadacze konta zwykłego, firmowego oraz junior. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, możemy już polecać znalezione oferty. W tym celu klikamy na stronie oferty ikonę udostępniania i generujemy specjalny link polecający, który następnie przesyłamy innym osobom w dowolny sposób (mail, SMS, komunikatory i platformy społecznościowe).

Przyznajemy Ci punkty za zakupy, które kupujący zrobi w ciągu 24 godzin od otwarcia Twojego linka. Nie musi nawet kupować dokładnie tego produktu – punktujemy również zakupy innych produktów w ramach tej samej kategorii 1. stopnia.

– wyjaśnia Allegro.

Punkty można wymieniać po 45 dniach od ich przyznania. Allegro ma w tym czasie sprawdzić, czy dany zakup nie został zwrócony albo anulowany. Za każdą wydaną przez kupującego złotówkę otrzymujemy 1 punkt.

Zebrane punkty można wymieniać na kupony, których z kolei można użyć podczas zakupów na Allegro, obniżając finalną kwotę do zapłaty. 600 punktów jest wymienialne na kupon o wartości 10 zł. Pozostałe kupony są jego wielokrotnościami, a najwyższa wartość kuponu to 200 zł. Podsumowując zatem, gdy inne osoby z naszego polecenia zrobią zakupy na Allegro łącznie za 600 zł, my otrzymujemy 10 zł do wydania na Allegro. Ważność kuponu rabatowego wynosi 12 miesięcy od momentu, kiedy zostanie odebrany na koncie Allegro Share.

Ostatnio w aplikacji Allegro pojawiła się nowa funkcja, która pozwala robić zakupy z dużymi zniżkami. Niektóre produkty można kupić nawet za złotówkę. O szczegółach przeczytacie w podlinkowanym tekście. Jeśli korzystacie z Apple Watcha, zapewne zainteresuje was także tekst o nowej możliwości odbierania paczek z Allegro za pomocą zegarka.

źródło: Allegro, zdjęcie główne: YouTube/Akademia Allegro

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.