Vysor – kolejna aplikacja do obsługi smartfona z poziomu PC

Paweł Bilski Paweł Bilski Android
vysor1

Mamy wiele aplikacji które pozwalają nam zdalnie sterować smartfonem z poziomu komputera. Dziś przedstawiamy wam aplikacje Vysor, dzięki której w pełni obsłużymy smartfon z poziomu pulpitu swojego PC.

Jak zastrzega sam twórca, Vysor nie jest w pełni skończony, dlatego trzeba mieć na uwadze ograniczoną funkcjonalność, jak i zdarzające się błędy.

vysor-windows

Co ciekawe, Vysor jest aplikacją, którą najpierw instalujemy z poziomu komputera – a dokładniej poprzez Chrome’a. Co należy zrobić? Zainstalować Vysora poprzez przeglądarkę Chrome – tutaj, następnie włączyć debugowanie USB na swoim smartfonie i podłączyć telefon do PC. Jeśli mamy sprzęt z Androidem to już możemy cieszyć się funkcjonalnością programu.  Na filmiku poniżej możemy zobaczyć jak działa to w praktyce.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qAHTini67GA[/youtube]

Jak widzimy Vysor jest ciekawą aplikacją. Możemy tu zaobserwować funkcję zdalnego operowanie ekranem naszego smartfona z poziomu komputera w podobny sposób, jak w programie Airdroid który wprowadził tą funkcję w ostatniej aktualizacji. Niestety zarówno Vysor, jak i Airdroid nie pozwalają na płynne poruszanie się między ekranami, czy też granie w wymagające produkcje. W przypadku Vysora jest to o tyle dziwne, że sprzęt jest podłączony do PC przez USB (w pełnej wersji ma być dostępna opcja bezprzewodowa).

Czy korzystacie z tego typu aplikacji? Jeśli tak to jakich?

Źródła: androidcentral, własne

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy