vysor1

 

Mamy wiele aplikacji które pozwalają nam zdalnie sterować smartfonem z poziomu komputera. Dziś przedstawiamy wam aplikacje Vysor, dzięki której w pełni obsłużymy smartfon z poziomu pulpitu swojego PC.

 

Jak zastrzega sam twórca, Vysor nie jest w pełni skończony, dlatego trzeba mieć na uwadze ograniczoną funkcjonalność, jak i zdarzające się błędy.

 

vysor-windows

 

Co ciekawe, Vysor jest aplikacją, którą najpierw instalujemy z poziomu komputera – a dokładniej poprzez Chrome’a. Co należy zrobić? Zainstalować Vysora poprzez przeglądarkę Chrome – tutaj, następnie włączyć debugowanie USB na swoim smartfonie i podłączyć telefon do PC. Jeśli mamy sprzęt z Androidem to już możemy cieszyć się funkcjonalnością programu.  Na filmiku poniżej możemy zobaczyć jak działa to w praktyce.

 

 

Jak widzimy Vysor jest ciekawą aplikacją. Możemy tu zaobserwować funkcję zdalnego operowanie ekranem naszego smartfona z poziomu komputera w podobny sposób, jak w programie Airdroid który wprowadził tą funkcję w ostatniej aktualizacji. Niestety zarówno Vysor, jak i Airdroid nie pozwalają na płynne poruszanie się między ekranami, czy też granie w wymagające produkcje. W przypadku Vysora jest to o tyle dziwne, że sprzęt jest podłączony do PC przez USB (w pełnej wersji ma być dostępna opcja bezprzewodowa).

 

Czy korzystacie z tego typu aplikacji? Jeśli tak to jakich?

 

Źródła: androidcentral, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.