Na Luzie [12.06.11]

Android

Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witam w kolejnej części z cyklu „Na Luzie”. W dzisiejszej dawce Humoru zaprezentujemy kilka ciekawych filmów oraz reklam z urządzeniami i aplikacjami w tle; śmiesznych zdjęć też nie zabraknie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Sony Ericsson Xperia Play to smatfon ze wszystkim, czego potrzebujesz! Ten slogan idealnie odzwierciedla możliwości telefonu. Japońsko-szwedzki koncern dość kontrowersyjnie reklamuje swoje urządzenie.

{youtube}TbCawDszwMQ{/youtube}

{youtube}KOBR95-xMSI{/youtube}


Koty prezentujące nowego Nexusa? W USA wszystko jest możliwe.

{youtube}R9z_sZ06HE0{/youtube}


Kolejny przykład tańczącego Androida. Reklamy koreańskiej sieci SmatT.

{youtube}CshYg0Tc-7k{/youtube}


Umiesz ruszać się tak, jak Android? Chociaż w naszych zestawieniach prezentowaliśmy już kilka przykładów tańczącego Androida, ten właśnie uważamy za najlepszy.

{youtube}M-Q2HmGetDI{/youtube}


Coraz bardziej zadziwia nas SmarT. Dlaczego u nas nie ma takich reklam? Android jako pirat drogowy.

{youtube}n1KauidOpbY{/youtube}


Android na snowboardzie! Chociaż za oknem gorąco, mamy dla was coś dla ochłody. Ciekawa kampania reklamowa sieci SmartT.

{youtube}TDS0ficfASA{/youtube}


Nexus One nawet kota zadziwił.

{youtube}RaBWN0tN2lc{/youtube}


Odwieczna walka Androida z iOS wciąż trwa, Android jednak ma pewną przewagę. Zobaczcie sami.

android-vs-iphone2

 Inwazja zielonych ludzików w Antwerpii w Belgii na dworcu kolejowym. HTC tak właśnie reklamuje wejście do sprzedaży nowych urządzeń Flayer oraz Sensation. Tym stuntem HTC chce przyciągnąć do swojej marki młodych ludzi.

Android_inwazja1

Android_inwazja2


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików developerów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień to Wy również możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do zobaczenia!


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x