Xbox

Game Pass w lutym — co czeka nas w tym miesiącu?

Borys Francuz Borys Francuz Artykuły

Subskrypcja Game Pass przyzwyczaiła nas do tego, że często rozpieszcza nas nowymi tytułami w swojej bibliotece. Jednak czy podobnie jest i tym razem? Dziś poznaliśmy wszystkie gry, które trafią do usługi w połowie lutego.

Game Pass w drugim miesiącu 2022 roku, co nas czeka?

Xbox Game Pass

Subskrypcja swoją szeroką biblioteką gier szczuje nas nie od dzisiaj. Rotacja gier pojawiających się w usłudze dodaje jej wyjątkowego klimatu. Kilkadziesiąt minut temu poznaliśmy nowe tytułu, które zawitają w Xbox Game Pass już za kilka dni. Co przygotował dla nas Microsoft w lutowej aktualizacji? Sprawdźcie poniżej.

Nowe gry:

 • Mass Effect Legendary Edition (EA Play) Dostępne od dzisiaj
 • Total War Warhammer III (PC) Dostępne od 17.02.2022
 • Madden NFL 22 (EA Play) Dostępne od 17.02.2022
 • Lawn Mowing Simulator Dostępne od 17.02.2022
 • Roboquest Dostępne od 22.02.2022
 • Super Mega Baseball 3 (EA Play) Dostępne od 24.02.2022
 • Galactic Civilizations III Dostępne od 24.02.2022
 • Alice: Madness Returns (EA Play) Dostępne od 28.02.2022

Odchodzące gry (28.02.2022):

 • Hypnospace Outlaw (chmura, konsole oraz PC)
 • Killer Queen Black (chmura, konsole oraz PC)
 • Stealth Inc 2 (chmura, konsole oraz PC)
 • Touhou Luna Nights (chmura, konsole oraz PC)

Skoro znamy już zaktualizowany skład subskrypcji autorstwa Microsoftu, przyjrzyjmy się bliżej nowym tytułom.

Total War Warhammer III

Total War Warhammer III w Game Pass

O tym, że gra od Creative Assembly trafi do Game Passa wiedzieliśmy od dłuższego czasu. Ekskluzywny tytuł tylko dla graczy komputerowych naturalnie pojawi się tylko i wyłącznie w wersji usługi Game Pass PC. O trzeciej odsłonie tej strategicznej gry turowej rozpisywałem się dużo w osobnym artykule. Wówczas relacjonowałem dla Was pierwsze wrażenia z rozgrywki w Total War Warhammer III.

Zobacz też: GoldenEye 007 Remaster zbliża się wielkimi krokami

Trzecia, a zarazem ostatnia odsłona podserii opowiadającej o równie fascynującym jak i przerażającym świecie fantasy będzie gratką nie tylko dla fanów gatunku. Tak naprawdę, aby czerpać radość z rozgrywki, nie potrzebujemy zaznajamiać się z poprzednimi odsłonami. Epickie walki, rozbudowany model prowadzenia polityki oraz świetna fabuła gwarantują zabawę na dłuuuuuuugie godziny.

Mass Effect Legendary Edition

Dostępna do gry w chmurze gra to zremasterowana trylogia opowiadająca o perypetiach słynnego komandora Sheparda. Ta niezwykle bogata edycja wyposażona jest w gry Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3. Dodatkowo znajdziemy tu wszystkie wydane do nich DLC (łącznie ponad 40 dodatków) oraz bonusowe pakiety broni i wyposażenia.

Lawn Mowing Simulator

Symulator koszenia trawnika to… dosyć dziwna gra. Jeśli potrzebujecie chwili relaksu, to będzie ona dostępna już za dwa dni. Tytuł od Skyhook Games na rynek trafił w zeszłym roku, zyskując przyzwoicie dobre recenzje. Cóż, może komuś się spodoba!

Madden NFL 22

Teraz coś dla fanów futbolu amerykańskiego. Tuż po największym w roku święcie tej dyscypliny sportowej, czyli Super Bowl czeka na nich świetna niespodzianka. Do usługi Game Pass niebawem trafi najpopularniejsza gra o futbolu, czyli Madden NFL 22. Zabieg ten przy okazji będzie świetną akcją promocyjną przed wychodzącym niedługo Madden NFL 23.

Galactic Civilizations III

Fani kosmosu na pewno będą zadowoleni z tej pozycji. Ta strategiczna gra turowa wyposażona jest w dziesiątki ras, którymi możemy podbijać wszechświat. Szeroki wybór frakcji i technologi jedynie podbija ocenę końcową produkcji od Stardock Corporation.

Roboquest

Dynamiczny FPS na pewno trafi w gusta wszystkich fanów tego typu produkcji. Komiksowy styl gry połączony ze śmiercionośnymi robotami to sprawka RyseUp Studios, które stoi między innymi za kilkoma produkcjami VR.

Super Mega Baseball 3

Wracamy do tematyki sportowej. Tym razem nie będzie to futbol amerykański, ale coś równie mocno związanego ze Stanami Zjednoczonymi. Baseball mimo tego, że w Polsce jest dosyć niszową dyscypliną sportu, może sprawić nam wiele przyjemności. Co dopiero więc jego cyfrowa wersja! Super Mega Baseball 3 to dziecko kanadyjskiego producenta — Metalhead Software.

Alice: Madness Returns

Ostatnia gra na liście to trzecioosobowa przygodówka. Surrealistyczny klimat gry na pewno sprawi, że z innej perspektywy spojrzymy na słynną książkową Alicję z Krainy Czarów. Tytułowa bohaterka musi zmierzyć się z brutalną stroną jej wyobraźni, którą nawiedzają demoniczne istoty. Brzmi zachęcająco?

Game Pass na luty — podsumowanie

Xbox Game Pass

Powyższy zestaw gier wzbudza mieszane uczucia wśród subskrybentów usługi. Z jednej strony do biblioteki trafia Total War Warhammer III, który jest jedną z najgłośniejszych premier tego miesiąca. Jednak z drugiej strony reszta gier pozostawia wiele do życzenia. Powyższe tytuły raczej nie elektryzują fanów w taki sposób, aby byli oni gotowi wykupić subskrypcje tylko dla nich. Cóż ile osób tyle opinii…

Źródło: Xbox

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy