ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Adobe Creative Cloud Express

Adobe Creative Cloud Express to darmowe narzędzie dla kreatywnych

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Jeśli chcesz korzystać z potężnych programów Adobe, ale nie chcesz za nie płacić, to nowe narzędzie jest dla Ciebie. Adobe Creative Cloud Express to uproszczona wersja oprogramowania, z której można korzystać bezpłatnie na urządzeniach mobilnych lub w przeglądarce internetowej. Dodatkowe funkcje kosztują 9,99 USD miesięcznie.

Zobacz także: Pobierz 4 darmowe tapety na system Windows od Microsoftu

Adobe Creative Cloud Express

Creative Cloud Express jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów i właścicieli małych firm, ale nie tylko. Program służy przede wszystkim kreowaniu treści. Pobierasz tylko jedną aplikację, która zapewnia funkcje edycji zdjęć, przycinania filmów i tworzenia GIF-ów.

Adobe Creative Cloud Express

Jest to pierwszy produkt Adobe w wersji freemium. Co ciekawe, wcześniej program nazywał się Spark. Dodano do niego nowe szablony i intuicyjne funkcje, dzięki czemu tworzenie wyróżniających się grafik społecznościowych, filmów i nie tylko jest jeszcze łatwiejsze. Dostępny jest praktycznie z każdego miejsca – w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych.

Funkcje darmowego programu

Dzięki Adobe Creative Cloud Express możesz:

 • Tworzyć treści, które zawsze się wyróżniają. Zacznij od tysięcy szablonów grafik, opowiadań i miniatur w mediach społecznościowych, a także plakatów, ulotek, wizytówek, logo i nie tylko.
 • Uzyskać bezpłatne obrazy Adobe Stock. Uzyskaj dostęp do bezpłatnej kolekcji zdjęć Adobe Stock zawierającej miliony modnych i sezonowych obrazów.
 • Dodać niesamowite efekty. Uzyskaj pożądany wygląd dzięki łatwym do zastosowania efektom, filtrom, teksturom i nakładkom.
 • Natychmiast usuwać tła. Bez wysiłku wycinaj tła bez konieczności podkreślania podmiotu — i zacznij od świeżego płótna.
 • Dodać elementy projektu. Odkryj dokładnie to, czego potrzebujesz, spośród mnóstwa obrazów, ikon, tła i zasobów projektowych.
 • Zmienić rozmiar zawartości w mgnieniu oka. Błyskawicznie zmieniaj rozmiar i układ treści, aby dopasować ją do dowolnego rozmiaru dla Instagrama, Facebooka, YouTube, banerów, ulotek i nie tylko. Twoje treści dostosują się natychmiast za pomocą intuicyjnych narzędzi Adobe.
 • Tworzyć filmy na potrzeby mediów społecznościowych. Łatwo przycinaj, przycinaj, zmieniaj rozmiar i konwertuj filmy.
 • Bawić się tekstem. Wybieraj spośród ponad 18 000 licencjonowanych czcionek z biblioteki Adobe Fonts. Zacznij od szablonów tekstowych, które zawierają zakrzywiony tekst, siatki i piękne pary czcionek.
 • Wykorzystać swoją markę. Prześlij logo swojej marki, czcionki i kolory i zastosuj je do dowolnego projektu jednym dotknięciem.
 • Zmiksować to. Dostosuj wstępnie zaprojektowaną grafikę i tekst, aby dostosować je do swoich potrzeb.
 • Pracować razem lepiej. Udostępniaj szablony, zasoby i tożsamość marki w całym zespole, aby treść konsekwentnie odzwierciedlała Twój wygląd. Zapisz ulubione szablony w swojej bibliotece, aby szybciej zacząć.
 • Sprawić, żeby treści się ruszały. Twórz przyciągające uwagę treści dzięki funkcjom animacji tekstu i zdjęć.

Dzięki programowi:

 • Oszczędzisz czas dzięki szablonom. Creative Cloud Express ułatwia rozpoczęcie pracy dzięki tysiącom pięknych szablonów oraz zasobom do zawartości mediów społecznościowych, logo i nie tylko. Poczuj się, jakbyś miał w zanadrzu pomoc zaufanego projektanta, mając do dyspozycji całą kolekcję zdjęć Adobe Stock bez tantiem oraz pełną bibliotekę czcionek Adobe Fonts na wyciągnięcie ręki.
 • Projektowanie to żaden problem. Twórz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu, dzięki intuicyjnym narzędziom, które umożliwiają usuwanie tła, animowanie tekstu, dodawanie marki i wiele więcej. Za pomocą kilku dotknięć możesz zmienić rozmiar zawartości dowolnej witryny społecznościowej i błyskawicznie dodać efekty jakości Adobe Photoshop.
 • Pracuj razem lepiej. Udostępniaj logo, czcionki i inne elementy marki swojemu zespołowi. Drukuj i udostępniaj dokumenty PDF za pomocą funkcji obsługiwanych przez program Adobe Acrobat — dzięki czemu zawsze możesz wykonać swoją najlepszą pracę.

Źródło: Adobe, techradar

  Sprawdź najnowsze wpisy