najlepsze seriale netflixa

Najlepsze seriale Netflixa – 4 tytuły, które warto zobaczyć w 2021 roku!

3 minuty czytania
Komentarze

Netflix to niekwestionowany lider w branży streamingowej skupiającej się na filmach i serialach. A skoro o serialach mowa, to w dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu, jakie są najlepsze seriale na Netflix, które wyprodukowała ta platforma. Rzecz jasna przygotowana przeze mnie lista jest całkowicie subiektywna, więc oczywiście nie musicie się zgadzać z moimi wyborami. Niemniej jednak zapraszam do zapoznania się z nią – być może coś was zainteresuje. Kolejność tytułów jest przypadkowa.

4 najlepsze seriale Netflixa do obejrzenia w 2021 roku

1. Nasza planeta

Najlepsze seriale Netflixa - Nasza planeta

Nasza planeta to jeden z najwyżej ocenianych seriali Netflixa wszech czasów. Jak sama nazwa wskazuje, ta niezwykła produkcja opowiada o naszej planecie, czyli Ziemi – jako widzowie obserwujemy spektakularne ujęcia rzadko spotykanych zwierząt, a do tego wysłuchujemy refleksji na temat wpływu ludzi na ich siedliska. Zdjęcia do tego bardzo ambitnego serialu kręcono przez aż 4 lata w 50 krajach na wszystkich kontynentach. Jak nietrudno się domyślić, oglądając Naszą planetę „zwiedzimy” wiele różnych zakątków świata. W polskiej wersji językowej funkcję lektora pełni Krystyna Czubówna.

  • Ocena na Filmwebie: 9,1/10
  • Ocena na IMDB: 9,3/10

2. After Life

najlepsze seriale netflixa - after life

After Life to bardzo interesujący serial opowiadający o dziennikarzu, który niedawno stracił żonę. Pełen gniewu Tony rozważa samobójstwo, ale ostatecznie odchodzi od tego pomysłu i wpada na nowy – żyć jak najdłużej i dać światu w kość. Z miłego mężczyzny w średnim wieku bohater staje się oziębłym i złośliwym osobnikiem, by odpychać od siebie wszystkich, którym na nim zależy. A takich osób jest wiele, dlatego plan Tony’ego nie jest idealny – jego bliscy nie zamierzają się poddać. W rolach głównych Ricky Gervais, Tom Basden i David Bradley.

  • Ocena na Filmwebie: 7,8/10
  • Ocena na IMDB: 8,4/10

3. The Punisher

Netflix The Punisher

The Punisher to opowieść o Franku Castle – mężczyźnie, którego rodzina została zamordowana. Wspomnienia o niej dręczą bohatera, który ostatecznie dokonuje bardzo krwawej zemsty na sprawcach tego tragicznego zdarzenia. Z czasem tytułowy Punisher odkrywa potężny spisek, który może sporo namieszać. Mężczyzna nie zamierza się mu tylko przyglądać i od razu podejmuje działanie – nie cofnie się przed niczym, by powstrzymać zło, które może dotknąć niewinnych ludzi. W rolach głównych John Bernthal, Ebon Moss-Bachrach i Amber Rose Revah.

  • Ocena na Filmwebie: 8/10
  • Ocena na IMDB: 8,5/10

4. Czarne lustro

Najlepsze seriale Netflixa - Czarne lustro

Czarne lustro to bardzo ciekawy serial Netflixa, którego akcja rozgrywa się w przyszłości – w czasach, kiedy ludzie mierzą się z problemami przysparzanymi im przez wszechobecną technologię. Warto zaznaczyć, że każdy odcinek opowiada tu inną, osobną historię, choć każdy jest bezpośrednio związany z technologią. W rolach głównych Daniel Kaluuya, Jessica Brown Findlay i Rory Kinnear.

  • Ocena na Filmwebie: 8,3/10
  • Ocena na IMDB: 8,8/10

Najlepsze seriale Netflixa do obejrzenia w 2021 roku – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o wyselekcjonowane przeze mnie seriale. Nie da się ukryć, że prezentują się bardzo ciekawie.

Zobacz także: Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 10 świetnych nowości w sam raz na weekend!

Dajcie znać w komentarzach poniżej, jakie jeszcze seriale Netflixa warto waszym zdaniem obejrzeć!

Motyw