ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
bank millennium huawei appgallery promocja 2

Płać zbliżeniowo smartfonem Huawei z Millennium i zyskaj do 400 złotych!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Huawei nie zwalnia tempa. Jak to bywa w przypadku tego producenta – niemalże każdego tygodnia dowiadujemy się o kolejnej istotnej aplikacji, która pojawia się w AppGallery i w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Od początku rozwoju  ekosystemu Huawei kluczowe były potrzeby klientów, którzy zwracali szczególną uwagę na aplikacje bankowe. Tym sposobem kolejnym bankiem, który nie wahał się zintegrować z HMS, jest Bank Millennium. Oprócz samej integracji Banku Millennium z HMS dodatkowo ruszyła wspólna kampania promocyjna Huawei i banku, w której można zdobyć nawet 400 złotych.

Aplikacja Millennium w AppGallery w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services – na czele z płatnościami zbliżeniowymi

bank millennium huawei appgallery promocja

Zacznijmy od samej aplikacji Millennium, którą od grudnia możecie pobierać z AppGallery. Dzisiaj jest ona już dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei za sprawą integracji z Huawei Mobile Services, która miała swój finał pod koniec marca. Program oferuje doskonale znany interfejs wszystkim użytkownikom banku. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że zaimplementowane zostały najważniejsze funkcje. Oznacza to, że smartfonami Huawei z NFC można bezproblemowo płacić zbliżeniowo w sklepach. Do tego nie mogło zabraknąć wsparcia dla BLIK-a. Tym sposobem użytkownicy aplikacji Banku Millennium w HMS mogą korzystać z jej pełnej funkcjonalności.

Kliknij, aby pobrać aplikację Banku Millennium z AppGallery.

Odbierz do 400 złotych od Millennium i Huawei

bank millennium huawei appgallery promocja

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji banku i Huawei? Nic prostszego. Wystarczy, że:

  1. Założycie darmowe Konto 360 w Millennium
  2. Pobierzecie aplikację Banku Millennium z AppGallery
  3. Spełnicie dwa warunki i odbierzecie do 400 złotych.

Naturalnie teraz powinno pojawić się pytanie, o jakich warunkach mowa? Pełny regulamin promocji znajdziecie na stronie Millennium, aczkolwiek należy:

  1. Do 4 maja podpisać umowę na prowadzenie konta wraz z kartą debetową i aktywować aplikację mobilną Banku Millenium z AppGallery. W ten sposób do końca maja otrzymacie 200 złotych w postaci karty podarunkowej na zakupy w sklepie internetowym Huawei.
  2. Kolejne 200 złotych otrzymacie do końca września, gdy od maja do sierpnia, każdego miesiąca, zapewnicie minimum 1000 złotych wpływu na konto oraz przynajmniej raz zapłacicie kartą lub BLIK-iem.

Innymi słowy, musicie korzystać z konta, aby zyskać 400 złotych. Oczywiście promocja dostępna jest dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów Huawei – kluczowe jest, aby pobrać aplikację z AppGallery.

Zobacz też: Sprawdź nasze wrażenia po dniu spędzonym z Huawei Mate X2, czyli jednym z najlepszych smartfonów z elastycznym wyświetlaczem.

Proste? Bardzo proste, więc nie pozostaje mi nic innego, jak jeszcze raz zachęcić Was do pobrania aplikacji Millennium z AppGallery na swoim smartfonie lub tablecie Huawei. Tymczasem dajcie znać, co sądzicie o powyższej promocji?

Wpis powstał we współpracy z Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy