Microsoft Store to oficjalny sklep z grami cyfrowymi na konsole marki Xbox. Podobnie jak w konkurencyjnym PlayStation Store, w MS Store nigdy nie brakuje ciekawych promocji. Dopiero co pisałem o nowej ofercie w ramach Deals with Gold, a dziś w sklepie rozpoczęła się już kolejna wyprzedaż – tym razem gier z serii Call of Duty. W jej ramach można zaoszczędzić naprawdę sporo, co z pewnością ucieszy wielu graczy bawiących się na Xboxach. Ze wszystkimi okazjami można się zapoznać w dalszej części niniejszego artykułu.

Wyprzedaż gier z serii Call of Duty w Microsoft Store – taniej ponad 15 tytułów na Xboxa

Wyprzedaż gier z serii Call of Duty w Microsoft Store

Gry konsolowe potrafią być naprawdę drogie, ale na szczęście w Microsoft Store nigdy nie brakuje ciekawych promocji. Kiedy jedne się kończą, to w ich miejsce od razu wskakują kolejne. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc bez zbędnego przedłużania – pełna lista przecen w ramach wyprzedaży gier z serii Call of Duty rozpoczyna się poniżej. Tytuły, które moim zdaniem szczególnie warto kupić w obecnych cenach, zostały oznaczone ikonką ❤️.

 1. Call of Duty®: Black Ops Cold War – Edycja Definitywna – 347,77 zł
 2. ❤️ Call of Duty®: Modern Warfare® – Cyfrowa Edycja Standardowa – 217,49 zł (kapitalna strzelanka z bardzo dobrą kampanią fabularną i świetnym, pełnym zawartości trybem wieloosobowym)
 3. Call of Duty®: Black Ops 4 – 144,99 zł
 4. ❤️ Złota Edycja Call of Duty®: WWII – 144,49 zł (bardzo dobra strzelanka – tryb wieloosobowy potrafi wciągnąć na wiele godzin, a kampania fabularna również daje radę)
 5. ❤️ Call of Duty®: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition – 144,49 zł (kapitalny zestaw dla fanów trybu Zombie – zawiera wiele świetnych map)
 6. Call of Duty®: Advanced Warfare Edycja Cyfrowa Pro – 135,59 zł
 7. Call of Duty®: Advanced Warfare Złota Edycja – 79,19 zł
 8. Call of Duty®: Black Ops 4 – Karnet Sezonowy Black Ops – 83,59 zł
 9. ❤️ Call of Duty®: Black Ops Cold War – Zestaw Międzygeneracyjny – 263,20 zł (najnowsza odsłona Call of Duty w bardzo przystępnej cenie – zadziała zarówno na konsolach starej generacji, jak i nowej)
 10. ❤️ Call of Duty®: Black Ops Cold War – Edycja Standardowa – 216,75 zł (bardzo dobra cena dla osób, które grają na konsolach starej generacji – posiadając Xboxa Series X lub Series S, zdecydowanie lepiej dopłacić do wydania międzygeneracyjnego)
 11. Call of Duty®: Black Ops III – Zombies Deluxe – 167,99 zł
 12. Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition – 135,99 zł
 13. Call of Duty®: Ghosts – 79,19 zł
 14. Call of Duty®: Infinite Warfare – Cyfrowa Edycja Deluxe – 183,59 zł
 15. Call of Duty®: Infinite Warfare – Edycja Premierowa – 95,36 zł
 16. Call of Duty®: WWII – cyfrowa wersja deluxe – 167,99 zł

Zobacz także: Abonament Xbox Game Pass może wzbogacić się o tytuły Ubisoftu

To by było na tyle, jeśli chodzi o gry z serii Call of Duty, które doczekały się obniżek. Nie da się ukryć, że oferty są naprawdę ciekawe – na pojedynczych tytułach można zaoszczędzić nawet 67% względem ceny regularnej. Ze wszystkimi okazjami w ramach wyprzedaży gier z serii Call of Duty można się zapoznać na specjalnej stronie w Microsoft Store. Promocje trwają tylko do przyszłego poniedziałku (15.03.2021). Skusicie się na coś? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Microsoft Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.