ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xbox Game Pass może wzbogacić się o tytuły Ubisoftu

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Trzeba przyznać, że od czasu premiery Xbox Game Pass zmienił się nie do poznania. Microsoft zadbał, żeby w jego usłudze abonamentowej ciągle pojawiały się jak najlepsze produkcje. Efektem takich działań jest między innymi nawiązanie współpracy z Electronic Arts. Dzięki temu w usłudze Xbox Game Pass Ultimate znalazły się gry z EA Play. Jak się okazuje, jeszcze w tym roku XGP ma wzbogacić się o tytuły kolejnego wielkiego producenta gier.

Gry od Ubisoft już w tym roku mogą trafić do usługi Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Ubisoft

Jak podaje Shpeshal Ed, jeszcze w tym roku Ubisoft+ rozszerzy dostępną ofertę w Xbox Game Pass. Mowa tutaj przede wszystkim o najnowszych produkcjach, które dostępne są aktualnie w abonamencie francuskiego giganta. Słynny insider twierdzi, że Ubisoft miałby dodać swoje gry do Game Passa do końca bieżącego roku. Nie wiadomo jednak, na jakiej zasadzie opierałaby się współpraca pomiędzy dwoma korporacjami. Z jednej strony mówi się o podobnej formie umowy jak pomiędzy Microsoftem, a Electronic Arts, z drugiej zaś Ubisoft mógłby po prostu udostępnić na okres kilku miesięcy wszystkie swoje gry z platformy abonamentowej. Jakkolwiek by się nie stało, to wydaje się, że taka ilość świetnych tytułów do ogrania w ramach Xbox Game Pass sprawi, że usługa ta stanie się jeszcze bardziej popularna.

Zobacz też: Konsola PlayStation 5 otrzyma system zabezpieczeń Denuvo

Na jakie tytuły możemy liczyć w ramach współpracy Ubisoftu z Microsoftem? Shpeshal Ed podaje, że jeśli dojdzie do porozumienia, to do Xbox Game Pass trafią wszystkie gry do premiery Immortal Fenyx Rising. Dzięki temu gracze otrzymają możliwość zapoznania się z takimi tytułami jak Watch Dogs Legion oraz Assassin’s Creed Valhalla w stosunkowo niskiej cenie. Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to będzie to kolejny świetny ruch ze strony Microsoftu, mający na celu wygranie obecnej generacji konsol. Trzeba przyznać, że obrany przez amerykańskiego giganta kierunek z pewnością się opłaca, a do Xbox Game Pass dodawane są kolejne, coraz to lepsze gry.

Źródło: Wccftech

Sprawdź najnowsze wpisy