HBO GO to bezapelacyjna czołówka serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Aby móc się dalej rozwijać, przez co rozumie się m.in. pozyskiwanie nowych użytkowników i utrzymywanie starych przy sobie, platforma jest zmuszona do regularnego aktualizowania zawartości swojej biblioteki. Już teraz w ofercie HBO GO można znaleźć wiele wspaniałych filmów i seriali, ale nowości są bardzo potrzebne. Dziś w serwisie pojawiło się kilka nowych pozycji, ale także co nieco usunięto. Oba zestawienia można oczywiście znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – dodano m.in. film „Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie” (piątek, sierpień 2020)

HBO GO

HBO GO nie spoczywa na laurach i prawie codziennie dodaje do swojej oferty jakieś nowości. Podobnie zachowuje się też oczywiście konkurencja – np. na Netflixie pojawiło się dzisiaj wiele nowych tytułów. HBO GO najwyraźniej nie chciało być gorsze. Przechodząc do sedna niniejszego artykułu, pełna lista wprowadzonych nowości prezentuje się następująco:

  1. Dom umarłych / Dead Shack (2017) [+ audio, + napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Kanada
  2. Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie / Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  3. Kot w ścianie / Cat in the Wall (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  4. Grizzy i lemingi / Grizzy et les Lemmings (2017) [78 odcinków] [+ audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Francja
  5. Doom Patrol (2020) [odcinek S02E07] [+ audio, + napisy] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  6. Na planie / Hollywood on Set (2017) [+ audio] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  7. Zły chłopak z sąsiedztwa / The Wrong Boy Next Door (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: PUBG Mobile działa w 90 FPS-ach, ale na razie tylko na wybranych smartfonach OnePlusa

Powyższe zestawienie jest całkiem spore, jak na jeden dzień. Zdecydowanie najważniejszą z dzisiejszych nowości jest film pod tytułem „Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie”, ale warto też zwrócić uwagę choćby na serial animowany „Grizzy i lemingi”, który powinien się spodobać wielu młodszym odbiorcom. A skoro jesteśmy przy serialach, to zachęcam do zapoznania się z naszą listą najlepszych seriali HBO GO – ta platforma słynie z wysokiej jakości produkcji, przez co nietrudno znaleźć coś dla siebie. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki platformy: czas teraz skupić się na tytułach, które zostały usunięte. Ich zestawienie wygląda tak:

  1. Diabeł: Inkarnacja / The Possession of Hannah Grace (2018) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  2. Kraina wielkiego nieba / Wildlife (2018) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Warto też wspomnieć, że HBO GO zaktualizowało również tłumaczenia w jednym z odcinków programu „Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem”. To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie tytułowego serwisu. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najmocniej oraz za jakimi tytułami będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.