ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
16-latek umiera przez PUBG

PUBG Mobile działa w 90 FPS-ach, ale na razie tylko na wybranych smartfonach OnePlusa

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PUBG Mobile to bardzo popularna gra mobilna, dostępna zarówno na Androidzie, jak i iOSie. Jak nie trudno się domyślić, produkcja przynosi twórcom ogromne zyski, dzięki czemu cały czas chętnie ją aktualizują, wprowadzając nową zawartość. Od teraz posiadacze wybranych smartfonów OnePlusa mogą zagrać w PUBG Mobile w 90 klatkach na sekundę. Osoby korzystające z urządzeń innych marek będą musiały jeszcze trochę poczekać.

PUBG Mobile w 90 FPS – firma nawiązała współpracę z OnePlusem

PUBG Mobile

Dotychczas osoby chcące zagrać w PUBG Mobile w więcej niż 60 klatkach na sekundę musiały mieszkać w Chinach, albo pobrać chińską wersję tego tytułu. Oczywiście aby wszystko działało, niezbędny był smartfon z ekranem o częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz lub wyższej. Teraz Tencent Games ogłosił, że wsparcie dla 90 FPS–ów w PUBG Mobile w końcu się pojawiło. Przez najbliższy miesiąc (do 7 września) z nowości będą mogli skorzystać jednak tylko posiadacze OnePlusa 7T, OnePlusa 7 Pro, OnePlusa 8 lub OnePlusa 8 Pro.

Zobacz także: Kilka dni korzystałem ze smartfona za 800 zł i zaczynam się zastanawiać, po co mi flagowiec

Warto wspomnieć, że OnePlus już wcześniej zawarł podobną umowę z Epic Games. W jej wyniku posiadacze smartfonów OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro mogli zagrać w Fortnite w 90 FPS-ach, choć przy zmniejszonych ustawieniach graficznych. Tencent nie poinformował, że PUBG Mobile również będzie działać na niższych detalach, więc można założyć, że firmie udało się odpowiednio zoptymalizować swój produkt. Oczywiście w przypadku innych, słabszych smartfonów z ekranami 90 Hz, sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy