Najważniejsze premiery gier lipca mamy już za sobą, więc najwyższa pora przyjrzeć się tytułom, które zadebiutują w przyszłym miesiącu. Nie da się ukryć, że sierpień zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak zawsze wybraliśmy cztery najważniejsze premiery, które odbędą się w podanym okresie. Przechodząc do konkretów…

Najważniejsze premiery gier – sierpień 2020

1. New World

New World

New World to gra z gatunku MMORPG, stworzona przez dopiero co raczkujące studio Amazona. Jak nie trudno się domyślić, świat produkcji będzie w pełni otwarty, a gracze będą mogli się bawić zarówno w pojedynkę, jak i razem z innymi. Fabuła New World koncentruje się wokół tajemniczej substancji o nazwie Azoth, będącej źródłem mocy, a także nieszczęść, które spotykają Ziemię. Tytuł zapowiada się niezwykle interesująco.

Premiera New World obędzie się 25 sierpnia. Gra zostanie wydana jedynie na PC.

2. Wasteland 3

Wasteland 3

Wasteland 3 to kolejna część cenionej serii gier RPG utrzymanych w klimatach postapokaliptycznych. Akcja gry będzie się rozgrywać w Colorado, a gracz będzie obserwować wydarzenia z widoku izometrycznego. Fabuła Wasteland 3 koncentruje się wokół partnerów głównego bohatera, Żołnierza Pustkowi, którzy zostali zamordowani. Co ciekawe, podejmowane przez gracza wybory będą się liczyć i to od nich będzie zależało, w jaki sposób zakończy się gra.

Premiera Wasteland 3 odbędzie się 28 sierpnia. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xboxa One.

3. Mafia: Edycja ostateczna

Mafia Definitive Edition

Mafia: Edycja ostateczna to remake kultowej gry Mafia z 2002 roku. Produkcja została stworzona niemal od podstaw – grafika uległa przeogromnej poprawie, a sam świat został nieco rozbudowany. Jedyne, co pozostało niezmienione, to fabuła, która po dziś dzień jest jedną z najlepszych w grach wideo. Gracz wcieli się tu w postać Tommy’ego Angelo, mężczyzny pnącego się po szczeblach mafijnej kariery w mieście Lost Heaven.

Premiera gry Mafia: Edycja ostateczna odbędzie się 28 sierpnia. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboxie One.

4. Project CARS 3

Project CARS 3

Project CARS 3 to kolejna odsłona popularnej serii gier skupiającej się na temacie realistycznych wyścigów samochodowych. Produkcja sama w sobie nie ma żadnej konkretnej fabuły – zadaniem gracza jest po prostu wygrywanie wyścigów, co pozwala piąć się po szczeblach kariery. Względem poprzednich odsłon, Project CARS 3 został znacząco rozbudowany. Gracze otrzymają sporo nowej zawartości i mechanik. Będzie można grać zarówno offline, jak i wspólnie – ze znajomymi lub nieznajomymi z innych zakątków świata.

Project CARS 3 ukaże się 28 sierpnia. Gra trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One.

Najważniejsze premiery gier w sierpniu 2020 – podsumowanie

W sierpniu ukaże się naprawdę sporo gier, jednak powyższe cztery są zdecydowanie najciekawsze. Pod koniec trzeba wspomnieć, że choć ich daty premiery zostały potwierdzone, niewykluczone, że jeszcze ulegną zmianie. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, aby wszystkie tytuły zadebiutowały w terminie.

Zobacz także: Gry są drogie, a będą jeszcze droższe, jak pojawi się PS 5 i XSX

Dajcie znać w komentarzach, czy dopisalibyście do powyższej listy jeszcze jakieś produkcje!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.