Każdego miesiąca na rynku debiutuje przynajmniej kilka wartych uwagi gier wideo. Skoro premiery czerwca 2020 już omówiliśmy, najwyższa pora przyjrzeć się następnemu miesiącowi. W lipcu pojawi się stosunkowo wiele produkcji, choć nie każda z nich zapowiada się ciekawie. W niniejszym tekście wybrałem cztery tytuły, które można określić jako najważniejsze premiery gier lipca 2020. Ich zestawienie rozpoczyna się poniżej.

Najważniejsze premiery gier – lipiec 2020

1. F1 2020

F1 2020

F1 2020 to kolejna gra o Formule 1. Człon rozgrywki będzie taki sam jak w pozostałych odsłonach – motywem przewodnim nadal będą tu wyścigi. Co ważne, do dyspozycji graczy zostanie oddanych naprawdę wiele torów, które przygotowano z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jedną z najważniejszych nowości w F1 2020 względem poprzednich odsłon serii będzie tryb MyTeam, pozwalający na stworzenie własnego zespołu i zarządzanie nim. Bawić będzie można się zarówno w pojedynkę, jak i w trybie wieloosobowym z innymi graczami.

Premiera F1 2020 odbędzie się 10 lipca 2020 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

2. Death Stranding (PC)

Death Stranding premiera pc

Death Stranding zadebiutowało na PlayStation 4 w zeszłym roku, ale dopiero w przyszłym miesiącu trafi na PC, więc jak najbardziej warto o tym wspomnieć. Fabuła gry jest dość zagmatwana, ale jej twórcą jest Hideo Kojima, więc dziwne, gdyby było inaczej. W rolę głównego bohatera wcielił się Norman Reedus, znany m.in. z popularnego serialu The Walking Dead. Aktor użyczył swojego głosu, a także wizerunku.

Death Stranding trafi na PC już 14 lipca 2020 roku.

3. Paper Mario: The Origami King

2. Paper Mario: The Origami King

Paper Mario: The Origami King to kolejna część przygód wąsatego hydraulika, maskotki Nintendo. Celem gracza w szóstej odsłonie serii Paper Mario będzie podróż do świata origami i oswobodzenie księżniczki Peach. The Origami King jest swojego rodzaju hybrydą – znajdziemy tu elementy RPG, turowe, a także typowej platformówki. Jak zapowiadają twórcy, w nadchodzących przygodach Mario nie zabraknie charakterystycznego dla serii humoru. Ponadto można liczyć na różnorodne łamigłówki, które jednak raczej nie będą zbyt skomplikowane z uwagi na fakt, że gra jest odpowiednia także dla dzieci w wieku 7 lat.

Paper Mario: The Origami King zadebiutuje już 17 lipca 2020 roku. Gra trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.

4. Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima to prawdopodobnie najbardziej ekscytująca premiera lipca. Gra będzie się wyróżniać w pełni otwartym światem, a gracz wcieli się tu w postać samuraja, którego rodzina i przyjaciele zostali zamordowani w ataku wojsk mongolskich. Jak nie trudno się domyślić, celem głównego bohatera będzie pomszczenie bliskich osób, a także stawienie czoła wojskom Mongolskim. Nie będzie to łatwe zadanie, ale bohater nie ma już nic do stracenia.

Ghost of Tsushima zadebiutuje 17 lipca 2020 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Najważniejsze premiery gier czerwca 2020 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najciekawsze premiery przyszłego miesiąca. Nie da się ukryć, że to lato zapowiada się naprawdę ciekawie – będzie w co grać.

Zobacz także: Ponad 50 nowości na Netflixie na początek tygodnia. Zapoznaj się ze wszystkimi!

Dajcie znać w komentarzach, za którymi tytułami czekacie najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.