Wdrażanie sieci 5G nabiera tempa, więc w sieci pojawiają się też coraz to nowe gadżety anty-5G na sprzedaż. Temat samego standardu sieci oraz poważne analizy konsekwencji jego wdrażania zostawmy na chwilę z boku i przyjrzyjmy się nieco bliżej właśnie wynalazkom, które przed 5G rzekomo chronią. Mnie szczególnie zainteresowała piramida, która pochłania negatywną energię związaną z 5G, ale także tą związaną z relacjami międzyludzkimi.

Magiczna piramida pochłaniająca negatywną energię związaną z 5G – inne gadżety anty-5G to przy tym nic

gadżety anty 5g
źródło: allegro.pl

Słyszeliśmy już o pendrive’ach mających chronić przez 5G oraz o hełmach, które rzekomo posiadają podobne zastosowanie. To jednak nic w porównaniu z piramidą, którą możemy kupić na Allegro za 299 zł. Jej podstawa ma wymiary 15 × 15 cm. Wysokość całej konstrukcji również wynosi 15 cm. Jeśli kogoś nie stać, dostępne są również mniejsze piramidy i stożki – ta omawiana przeze mnie to, jak głosi tytuł oferty, piramida XXL. Trzeba przyznać, że piramida wygląda całkiem nieźle i w pierwszej chwili pomyliłem ją z jakąś ozdobą do ogrodu, choć nie wiem, czy to było celem producenta. Najważniejszym elementem magicznej piramidy jest w końcu jej działanie.

No właśnie, jak działa ta konstrukcja i w jaki sposób ma nas chronić? Na piramidę składają się kryształy, kamienie i sproszkowane metale. Połączenie konkretnych składników sprawia, że piramida jest transformatorem negatywnej energii i energetycznym harmonizerem. Tak przynajmniej głosi opis. Urządzenie rzekomo pochłania negatywną energię, by oddać nam energię pozytywną. Warto jednak wcześniej napromieniować piramidę w słońcu, by lepiej działała, tak radzi sprzedawca. Zestaw dobrodziejstw, jakie może zapewnić nam piramida, jest ogromny. Poza neutralizacją 5G, WiFi oraz innych nadajników czy sieci, konstrukcja teoretycznie m.in. likwiduje stres i neutralizuje negatywne relacje międzyludzkie. Opis piramidy zrobił na mnie tak duże wrażenie, że mam propozycję dla przeciwników 5G: zamiast podpalać maszty telekomunikacyjne, zacznijcie ustawiać przy nich omawiany tutaj produkt. Oczywiście na ziemi, żeby piramida nie spadła z wysokości i przypadkiem nie zrobiła komuś krzywdy.

Opaska zwalczająca technologię, ale nie do końca

gadżety anty 5g

Ten gadżet jest o tyle ciekawy, że wyśmiewa go nawet część społeczności anty-5G. Na jednej z facebookowych grup przeciwników wspomnianego już standardu łączności pojawiła się reklama bransoletki anty 5g protection. Jak głosi reklama, bransoletka jest wykonana z materiałów przyjaznych człowiekowi. Jej główne zastosowanie to zwalczanie technologii 5G. Opaska kosztuje 39 zł, co oczywiście nie jest wygórowaną ceną. Bransoletka nie dość, że ochroni nas przed morderczym 5G, to w dodatku możemy z niej korzystać jak z kabla USB.

Tylko chwila, po co końcówka jak od kabla w bransoletce, która ma nas chronić przed technologią? Może dlatego, że to najzwyklejszy kabel z wygrawerowanym logiem. Identyczny możemy kupić za niecałe 4 zł jako opaskę USB w jednym ze sklepów internetowych. Pozwala on zresztą na zlecenie wygrawerowanego napisu dokładnie w miejscu, gdzie bransoletka anty-5G posiada hasło protection, choć oczywiście może to być zupełny zbieg okoliczności.

Naklejka na telefon, która chroni przed 5G – naklejasz na telefon, a wpływa dobroczynnie na organizm

gadżety anty 5g
źródło: allegrolokalnie.pl

Odpromiennik w formie naklejki na telefon jest przedmiotem oferowanym przez jednego ze sprzedawców na platformie Allegro Lokalnie. W opisie czytamy o szkodliwym promieniowaniu, które powoduje różnego rodzaju dolegliwości. Żeby się przed nimi uchronić, powinniśmy oczywiście kupić specjalną naklejkę, której cena to 3,99 zł.

Myślicie, że działanie odpromiennika skupia się na samym przedmiocie, na którym został umieszczony? Nic bardziej mylnego. Sprzedawca ma zupełnie inną teorię na ten temat. Jak czytamy w opisie, naklejka na smartfona m.in. poprawia krążenie krwi, układ odpornościowy i hormonalny w organizmie oraz chroni nasze DNA przed uszkodzeniem. Sprzedawca zachęca także, by naklejać jego odpromienniki także na mikrofalówki, klawiatury i aparaty.

Czytaj także: Polska na czele – w wakacje ProteGO zostanie zintegrowane z systemami europejskimi

Jak widać, gadżety anty-5G dostępne na polskim rynku są naprawdę ciekawe. Wszystkie, które znaleźliśmy, posiadają też dodatkowe funkcje. Niezwykła piramida poprawi także nasze relacje międzyludzkie. Opaska anty 5G protection posłuży nam za kabel, gdy smartfon (być może obsługujący technologię, z którą walczymy) ulegnie rozładowaniu. Z kolei naklejki na telefon chronią tak naprawdę przed promieniowaniem z dowolnego źródła i możemy oblepić nimi w zasadzie całe mieszkanie.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.