GOG to jedna z najpopularniejszych platform z cyfrowymi grami na świecie. Jej właścicielem jest dobrze znany CD PROJEKT RED, który przygotowuje się obecnie do premiery wyczekiwanego Cyberpunka 2077. Z racji na fakt, że sytuacja na świecie nie jest zbyt ciekawa z powodu trwającej w najlepsze epidemii koronawirusa, GOG przygotował obszerną listę darmowych gier, które każdy może ściągnąć. Kolekcja bezpłatnych tytułów nosi nazwę „Zostań w domu i po prostu graj”, co oczywiście odnosi się do wspomnianej epidemii, podczas której warto nie wychodzić z domu, jeśli nie jest to absolutnie konieczne.

Darmowe gry na GOG.com – lista jest obszerna

Zwroty na GOG

Darmowe gry to świetna sprawa przede wszystkim dlatego, że nie trzeba za nie płacić. Na szczęście w dzisiejszych czasach wiele tytułów jest rozdawanych za darmo, choć głównie na Epic Games Store. Nie oznacza to oczywiście, że inne platformy nie mają w swojej ofercie bezpłatnych tytułów. Wręcz przeciwnie, a jedną z nich jest GOG, który przygotował dziś obszerne zestawienie darmowych gier na PC, które każdy może pobrać. Kolekcja jest wprost idealna na nudne dni w domu. Pełne zestawienie „darmówek” prezentuje się następująco:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Ten popularny VPN można obecnie kupić aż 83% taniej! Promocja jest ograniczona czasowo, więc lepiej się pospiesz

Powyższe zestawienie zawiera dokładnie 27 gier, a więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie produkcje są rzecz jasna darmowe na zawsze, a nie tylko przez ograniczony czas. Podsumowując – wybierzcie coś, zostańcie w domu i po prostu grajcie!

Źródło: GOG

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.