ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix wspiera twórców

Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – co nowego na weekend?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Netflix to prawdziwy gigant w branży serwisów streamingowych oferujących użytkownikom dostęp do filmów i seriali. Aby utrzymać się na pozycji lidera, platforma jest niejako zmuszona do regularnego aktualizowania zawartości biblioteki, by utrzymać zainteresowanie obecnych użytkowników oraz kusić nowe twarze do subskrypcji. Nowości na Netflixie pojawiają się niemal każdego dnia, a dzisiejsza data nie jest wyjątkiem. Ze wszystkimi tytułami, które dodano, możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Nowości na Netflixie – co nowego? Piątek, luty 2020

netflix plan premium

Subskrybenci Netflixa zdecydowanie nie mogą narzekać na brak nowości, bo te jak już wspomniałem, pojawiają się niemal każdego dnia. Dziś platforma dodała całkiem sporo, ale na tym nie koniec. Zawsze zaczynam od dobrych wieści, więc zacznę i tym razem – pełna lista dzisiejszych nowości na Netflixie prezentuje się następująco:

  • Celal ile Ceren (2013) [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Turcja
  • Amit Tandon: Family Tandoncies (2019) [+ napisy] – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Niepowstrzymane (2020) [10 odcinków] [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Meksyk
  • Queen Sono (2020) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Restauracje na krawędzi (2020) [6 odcinków] [+ napisy] – gatunek: kulinarny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Six Windows in the Desert (2020) [6 odcinków] [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Arabia Saudyjska
  • Wieczny okop (2020) [+ napisy] – gatunek: wojenny, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Formuła 1: Jazda o życie (2019) [10 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Wieczna wiedźma (2018) [8 odcinków] [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Kolumbia
  • Wszystkie jasne miejsca (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy A70, HyperX Cloud Alpha, Lenovo Legion Y540-15IRH i więcej w świetnych cenach!

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości. Jak już jednak wspomniałem, na nich się nie kończy, bo platforma usunęła dziś jeszcze film „My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks” (rok produkcji: 2014, gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone) i zaplanowała kasację produkcji „Nastoletnia Maria Stuart ” (rok produkcji: 2013, gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone) na 28 marca.

Na szczęście usunięto same filmy – do seriali zdecydowanie więcej osób się przywiązuje. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zerknijcie na moje zestawienia przedstawiające najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale na Netflixie – jest spora szansa, że coś was zainteresuje, bo jest z czego wybierać. Z których dzisiejszych nowości cieszycie się najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy