ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Google Pay jak placic telefonem w sklepie

Ostatnie dni, aby zgarnąć nawet 400 zł do Google Play dzięki Google Pay

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, aplikacjach, sklepach i wielu innych. Usługa zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w każdej chwili – w przeglądarce lub aplikacji. Warto przypomnieć, że Google Pay wspiera Revoult. Co jakiś czas gigant organizuje promocje dla klientów usługi, teraz przyszedł czas na nową edycję.

Jak zdobyć 40 zł w Google Play dzięki Google Pay?

Według oficjalniej informacji od Google:

Zdobądź 40 złotych do wykorzystania w Google Play, płacąc pięć razy z Google Pay w różnych dniach. Liczą się zakupy w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do promocji.

 1. Pobierz aplikację.
 2. Zapłać pięć razy (liczy się maksymalnie jeden zakup dziennie).
 3. Odbierz 40 złotych do wykorzystania w Google Play.

Niestety, promocja skierowana jest tylko dla nowych klientów.

Z ważniejszych punktów regulaminu:

 • Promocja polega na tym, że użytkownik, który we wskazanym Okresie Promocji zarejestrował się do Promocji, a następnie w terminie 30 dni od rejestracji wykonał 5 transakcji.
 • Nagrodą w Promocji jest bon o wartości 40 zł, w postaci karty podarunkowej (dalej “Karta Podarunkowa”) dostępnej do wykorzystania w sklepie Google Play.
 • W celu otrzymania Karty Podarunkowej należy zatwierdzić zaproszenie do wzięcia udziału w Promocji w aplikacji mobilnej Google Pay.
 • Jeden Uczestnik może otrzymać maksymalnie jedną Kartę Podarunkową.

Zobacz także: Zainstalowałem wadliwą aktualizację Windowsa 10! 

Jak zdobyć nawet 400 zł w Google Play dzięki Google Pay?

Według Google:

Poleć Google Pay znajomym, którzy nigdy nie korzystali z tej aplikacji. Gdy dokonają pierwszego zakupu, razem otrzymacie po 40 zł do wydania w Google Play. Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej możesz zyskać – nawet 400 zł. Przystąpienie do promocji do 15 października 2018 r.

 1. Otwórz aplikację.
 2. Udostępnij kod zaproszenia.
 3. Odbierz środki – będą dostępne, gdy Twoi znajomi dokonają pierwszej płatności za pomocą usługi.

Ważniejsze informacje z regulaminu:

 • Promocja trwa do dnia 15.10.2018
 • Jeden Nowy Użytkownik może otrzymać maksymalnie jedną Kartę Podarunkową. Jedna Osoba Polecająca może otrzymać maksymalnie dziesięć Kart Podarunkowych.
 • Promocja jest dostępna dla użytkowników Google Pay, którzy dodali do Google Pay kartę płatniczą.
 • Każdy uprawniony uczestnik Promocji może skorzystać tylko z jednej Karty Podarunkowej po wykorzystaniu kodu od osoby Polecającej. Osoba Polecająca może skorzystać z maksymalnie dziesięciu Kart Podarunkowych.
 • Nowy użytkownik to osoba, która nie dokonała wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay zbliżeniowo, w aplikacjach bądź na stronach internetowych stron trzecich.
 • Kartę Podarunkową można wykorzystać, przez cały okres jej ważności, na dowolny zakup w sklepie Google Play, z wyłączeniem niektórych pozycji.

Jeżeli macie wielu znajomych, którzy nie korzystali z płatności mobilnych Google, czeka na Was nawet 400 zł do wykorzystania w Google Play.

Przypomnę, że kod należy wpisać w opcjach aplikacji, przed dokonaniem pierwszej płatności!

Źródło: Google

Sprawdź najnowsze wpisy