Revolut z dnia na dzień rośnie w siłę. Podobnie jak Google Pay, który wyśmienicie się sprawdza u klientów banków z telefonem z Androidem i NFC. A gdyby tak połączyć Revolut z Google Pay? Może się okazać, że to świetny sposób na zwiększenie liczby użytkowników.

Google Pay pozwala dodać kartę Revolut

Revolut rozpoczyna testy, które pozwalają na integrację karty płatniczej z Google PayJest to świetna informacja, gdyż ten krok ułatwi nam zbliżeniowe płacenie za granicą. Użytkownicy informują, że opcja ta dostępna jest na razie dla posiadaczy kart MasterCard. Potwierdzono jednak, że po pozytywnym zakończeniu testów już wszyscy będą mieć możliwość podpięcia swojej karty – niezależnie czy to będzie MasterCard, czy Visa.

Zobacz też: Play opatentował swój kolor

Kartę Revolut dodajemy w tradycyjny sposób, który nie różni się niczym od dodawania karty polskiego banku. Pamiętajmy także, że Revolut pozwala na płatności w polskich sklepach. Jeśli zatem Wasz bank nie wspiera Google Pay, można pomyśleć o założenia konta w Revolut i przelewania tam środków na zakupy.

źródło: Cashless

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.