revolut google pay

Korzystacie z Revolut? Być może teraz zaczniecie także z Google Pay

Newsy

Revolut z dnia na dzień rośnie w siłę. Podobnie jak Google Pay, który wyśmienicie się sprawdza u klientów banków z telefonem z Androidem i NFC. A gdyby tak połączyć Revolut z Google Pay? Może się okazać, że to świetny sposób na zwiększenie liczby użytkowników.

Google Pay pozwala dodać kartę Revolut

Revolut rozpoczyna testy, które pozwalają na integrację karty płatniczej z Google PayJest to świetna informacja, gdyż ten krok ułatwi nam zbliżeniowe płacenie za granicą. Użytkownicy informują, że opcja ta dostępna jest na razie dla posiadaczy kart MasterCard. Potwierdzono jednak, że po pozytywnym zakończeniu testów już wszyscy będą mieć możliwość podpięcia swojej karty – niezależnie czy to będzie MasterCard, czy Visa.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Play opatentował swój kolor

Kartę Revolut dodajemy w tradycyjny sposób, który nie różni się niczym od dodawania karty polskiego banku. Pamiętajmy także, że Revolut pozwala na płatności w polskich sklepach. Jeśli zatem Wasz bank nie wspiera Google Pay, można pomyśleć o założenia konta w Revolut i przelewania tam środków na zakupy.

źródło: Cashless


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x