ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do parkowania

Gdzie kupić bilet? Aplikacje do parkowania pomogą opłacić postój

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Jazda po mieście potrafi mieć swoje duże minusy. Są to między innymi właśnie parkingi. Oczywiście jedną bolączką jest znalezienie wolnego miejsca parkingowego, ale drugą sprawą jest jeszcze znalezienie parkometru. W przypadku tej drugiej sytuacji jest na to rada. Wystarczy, abyś zainstalował aplikacje do parkowania, bo to właśnie w nich będziesz mógł kupić bilet i opłacić swoje miejsce dla postojowe. W ten sposób zaoszczędzisz sobie latania za parkometrem, bo przecież czasami to potrafi kosztować Cię dużo czasu. Smartfon to rzecz, którą masz przez cały czas przy sobie. Dzięki temu momentalnie opłacisz swój postój i ruszysz załatwiać swoje sprawy. 

SkyCash – znane rozwiązanie dla zmotoryzowanych i nie tylko

To liderska propozycja, która została pokochana przede wszystkim za prostotę obsługi oraz za przejrzysty interfejs. Jednak jedną z największych zalet jest szeroka paleta różnych usług. Dzięki temu poza miejscem parkingowym możesz załatwić również wiele innych spraw – między innymi kupisz tutaj bilety na komunikację i pociągi, do kina oraz wiele innych. Na tym nie koniec, ponieważ tych usług cały czas przybywa. W ten sposób w tej jednej aplikacji możesz załatwić znacznie więcej niż tylko opłacenie miejsca parkingowego. Sam proces płatności za parking jest bardzo prosty i szybki. Na pewno nie poświęcisz na to więcej czasu niż szukając parkometru. Wszysto działa sprawnie, więc nie musisz się niczym przejmować. 

Pobierz SkyCash z Google Play! 

Zobacz także: Zbierasz wspomnienia? Aplikacje do pisania pamiętnika zachowają wszystkie chwile

MoBilet – konkurent, który nie śpi

Pomimo wielu zalet SkyCash nie przypada każdemu do gustu. W końcu nie można zrobić takiej aplikacji, która zadowoli każdego i nikt nie będzie mieć do niej żadnych uwag. Bardzo często użytkownicy decydują się na moBilet. To aplikacja, która zapewnia nieco mniej usług niż SkyCash, jednak nie należy traktować tego, jako wady. Na początek trzeba odpowiedzieć sobie po prostu na pytanie – czy będziesz na pewno korzystać z tych usług? Przecież zależy Ci tak naprawdę tylko na opłacaniu miejsca parkingowego, a pozostałe usługi są jedynie dodatkiem, z którego prawdopodobnie nigdy nie skorzystasz. MoBilet posiada intuicyjny interfejs, który jest bardzo prosty w obsłudze. Płątności również nie sprawiają żadnych problemów. 

Pobierz moBILET z Google Play!

mPay – bo alternatywy istnieją!

To rozwiązanie, które na pewno docenią osoby uciekające od SkyCasha. Mpay jest bardzo podobne do popularnego rozwiązania. Na płynnie działającym interfejsie dokonasz opłaty za parkowanie i będziesz mógł ruszyć, aby załatwić swoje sprawy. Oczywiście poza samą strefą płatnego parkowania, możesz przy okazji zainteresować się również innymi usługami, które znajdziesz w mPay! 

Pobierz mPay płatności mobilne z Google Play!

Zobacz także: Głodny, ale nie wyjdziesz z domu? Aplikacje do zamawiania jedzenia spełnią Twoje życzenie

AnyPark- dawne Pongo w nowej odsłonie!

To propozycja, która jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla kierowców. Nie znajdziesz tutaj żadnych pobocznych funkcji na dokładkę. Za to będziesz mógł skorzystać z typowo parkingowych opcji. Z aplikacją odnajdziesz się na dużych parkingach, ponieważ to własnie tam będziesz mógł nawigować drogę powrotną. Inteligentne rozwiązanie iMoved pozwoli zaoszczędzić pieniądze. W AnyPark znajdziesz również bardzo łatwy schemat fakturowania. Dzięki temu Twoje finanse będą przejrzyste. Pierwszy miesiąc jest za darmo. Dzięki temu możesz sprawdzić jak podoba Ci się aplikacja i czy to na pewno to, czego szukałeś. 

Pobierz Anypark (dawniej Pango) z Google Play!

Dlaczego warto mieć na uwadze aplikacje do parkowania? Wydaje się, że za mocno nie trzeba się tutaj bić na argumenty i specjalnie przekonywać. To na pewno rozwiązanie, które docenią wszyscy kierowcy. Dojeżdzasz na miejsce. Poświęcasz dosłownie chwilkę na opłacenie swojego miejsca w aplikacji. To wszystko możesz lecieć i załątwiać swoje sprawy. Usługi różnią się między sobą pod względem wielu aspektów, dlatego na pewno uda Ci się wybrać rozwiązanie, które spełni większość – a może nawet wszystkie – kryteria. Aplikacje do parkowania są bardzo bliskim synonimem komfortu i wygody. Na tym wyborze zaoszczędzisz przede wszystkim na nerwach, które przecież pojawiają się zawsze wtedy, kiedy nie możesz znaleźć parkometru, dokonać płatności lub dostajesz mandat. Możesz z tym skończyć. Wystarczy po prostu zainstalować wybraną aplikację do parkowania. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay

Sprawdź najnowsze wpisy