ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do zamawiania jedzenia

Głodny, ale nie wyjdziesz z domu? Aplikacje do zamawiania jedzenia spełnią Twoje życzenie

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Czasami chciałoby się zaprzeczyć, ale jednak prawda jest prawdą i się jej nie zakrzyczy. Ludzie stają się coraz bardziej wygodni. Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Powodem są usługi, których jest coraz więcej. Pojawiają się nowe rynki i możliwości, którymi liczne firmy nas wyręczają. Jedną z wielu wygodnych propozycji są dostawcy jedzenia. Pomimo tego, że na chwilę obecną jest całkiem sporo usług tej kategorii, aplikacji robi się coraz więcej. Nie musisz już nigdzie wydzwaniać i dogadywać się co dokładnie chcesz zamówić. Aplikacje do zamawiania jedzenia pozwolą uzupełnić wszystko samodzielnie — adres, sposób oraz czas dostawy, dodatki do zamówienia i wiele innych. 

Glovo — dostawa jedzenie i inne — w aplikacji powoli można zamówić wszystko

Posiada wyróżniający się layout na tle wielu innych aplikacji do zamawiania jedzenia. Jest on bardzo czytelny i wygodny w obsłudze. Dzięki temu możesz wybrać jedzenie znacznie szybciej, ponieważ kierujesz się sprytnie rozmieszczonymi kategoriami. Dodatkowo od razu zobaczysz promocyjne oferty w poszczególnych restauracjach. Dzięki temu bardzo szybko widzisz informację, z jakiej okazji warto skorzystać. Mało tego, Glovo daje Ci możliwość złożenia zamówienia nie tylko na jedzenie, ale również zakupy w supermarkecie i wiele innych. 

Pobierz Glovo — dostawa jedzenie z Google Play! 

Zobacz także: Ściąganie Xiaomi z Chin to marny pomysł – firma blokuje usługi Google 

Wolt: Dostawa jedzeni — konkurencja nie śpi

Może to być dobra propozycja dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aplikacjami do zamawiania jedzenia. Dlaczego warto postawić właśnie na Wolta w takiej sytuacji? Posiada wsparcie klienta — jak sam się chwali — w 35 sekund. Tak samo jak w pozostałych aplikacjach również tutaj znajdziesz różne promocje w czasie użytkowania aplikacji. Podobnie do innych aplikacji Wolt posiada opcję śledzenia dostawy, aby wiedzieć, kiedy należy spodziewać się jedzenia. 

Pobierz Wolt: Dostawa jedzenia z Google Play! 

Zobacz także: Potrzebujesz pieniędzy? Usługi do organizowania zbiórek, z którymi się uda

Uber Eats: dostawa jedzenia — wyrobiona i popularna marka

Aplikacja, która zyskuje wielu użytkowników między innymi ze względu na fakt samej popularności Ubera. W Polsce jest znaną marką, która jest przypisana do przewożenia osób, stając się konkurencją dla korporacji taksówkarskich. Aplikacja do zamawiania jedzenia jest bardzo rozbudowana. Znajdziesz tutaj wiele usług prezentowanych na kafelkowym layoucie. Znajdziesz tutaj oczywiście kategorie oraz wyróżnione promocje. Uber Eats na początek dla nowych użytkowników proponuje także bardzo duże zniżki na pierwsze zamówienie — to pozwala nakłaniać nowych użytkowników do wykonania pierwszego zamówienia i pozostanie na dłużej w aplikacji. 

Pobierz Uber Eats: dostawa jedzenia z Google Play! 

Zobacz także: Podpis elektroniczny dokumentów to duże ułatwienie dla biznesu online. Które usługi na to pozwalają?

Bolt Food: Dostawa & Odbiór Osobisty

To usługa, która idzie podobnym szlakiem, co Uber Eats. Szansa dla tej usługi pojawiła się wtedy, kiedy początkowy dynamiczny rozwój Ubera został zatrzymany przez państwowe działania mające na celu nieco bardziej uregulować nową usługę na rynku, a co za tym idzie, również ograniczyć. W wielu miejscowościach, gdzie usługi przewozowe Ubera nie są dostępne pojawił się Bolt, który bierze się także za dostarczanie jedzenia. Oczywiście nie jest to zasadą i w wielu miastach funkcjonują już obie usługi — możesz wybrać zaróno w Uber Eats oraz Bolt Food. Aplikacja do zamawiania jedzenia jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Nie będziesz czuł się zagubiony — zwłaszcza na samym początku.

Pobierz Bolt Food: Dostawa & Odbiór Osobisty z Google Play! 

Zobacz także: Co zamiast Microsoft Authenticator? Aplikacje do weryfikacji dwuetapowej jako usługi zabezpieczające

Aplikacje do zamawiania jedzenia są bardzo wygodnym rozwiązaniem i przez cały czas idą do przodu. Na tym nie koniec, ponieważ zaczynają one oferować powoli znacznie więcej — już teraz możesz zamawiać zakupy z supermarketów do domu oraz kwiaty. To wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób mieszkających w większych miejscowościach, zwłaszcza kiedy ulubione knajpy są oddalone od miejsca zamieszkania. Wtedy aplikacje do zamawiania jedzenia mogą okazać się prawdziwym zbawieniem. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz mohamed Hassan z Pixabay

Sprawdź najnowsze wpisy