Spotify ukryj piosenkę

Zgarnij Spotify Premium na 60 dni za darmo! Co trzeba zrobić?

Aplikacje

Spotify chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych serwisów oferujących dostęp do muzyki z całego świata po raz kolejny otwiera się na nowych użytkowników i zachęca do skorzystania z promocji. Warto się pospieszyć, gdyż jest ona ograniczona czasowo. Do zgarnięcia jest jednak dwumiesięczna subskrypcja premium, a obok niej nie warto przechodzić obojętnie.

Promocja Spotify Premium – dwa miesiące za darmo

Spotify po raz kolejny przygotował świetną promocją, dzięki której będziemy mogli słuchać naszych ulubionych kawałków bez żadnych przerw na reklamy. Wchodząc na stronę promocyjną Spotify, wybierając „Try Premium Free” i podając dane do płatności nasze konto w serwisie zostanie podniesione do rangi premium na 60 dni. Oznacza to, że przez dwa miesiąca, zupełnie bez żadnych opłat będziemy mogli słuchać utworów bez reklam, bez limitu je przewijać, a także odtwarzać je w lepszej jakości. Pamiętajcie jednak, że po 60 dniach może zostać naliczona opłata 19,99 złotych na miesiąc. Można jednak zrezygnować z subskrypcji zaraz aktywacji konta premium. Dzięki temu zyskamy pewność, że żadne opłaty nie zostaną nałożone bez naszej wiedzy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Jakie są alternatywy dla Google Maps?

Promocja na Spotify Premium na 60 dni trwa do 10.08.2018 roku. Warto się zatem pospieszyć. Kto może skorzystać z promocji? Oczywiście nowi użytkownicy, którzy jeszcze nie używali aplikacji Spotify bądź nie uruchomili na swoim koncie darmowego okresu premium. W przeciwnym przypadku należy po prostu utworzyć nowe konto.

źródło: Spotify


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x