[Pobierz] Aparat z P20 jest już dostępny dla wybranych smartfonów od Huawei z procesorem Kirin 659

Aplikacje

Jeżeli posiadacie smartfona od Huawei i korzystacie z niestandardowego ROM-u, to z pewnością wiecie, że nieoficjalny aparat może powodować problemy na urządzeniach chińskiego giganta – brak wymaganych bibliotek sprawia, że zdjęcia są często w złej jakości i z błędami graficznymi. Na szczęście aplikacja przygotowana przez użytkownika forum XDA-Developers o nicku Darkest-Dark może zakończyć ten problem dla użytkowników smartfonów od Huawei z Kirinem 659. 

Aparat z Huawei P20 już dostępny dla smartfonów z procesorem Kirin 659

Aparat z P20 na kompatybilnych smartfonach zainstalować można za pośrednictwem specjalnie przygotowanego modułu Magisk. Warto pamiętać, że program ten oczywiście nie będzie obsługiwał wszystkich funkcji znanych z telefonu, na którym jest oryginalnie preinstalowany, ale dla użytkowników korzystających z niestandardowych ROM-ów rozwiąże on problemy z błędami na zdjęciach. Poniżej przedstawiam Wam dwa obrazy przygotowane przez redaktora strony XDA-Developers – po lewej znajdziecie ujęcie z aparatu AOSP, a po prawej z aplikacji znanej z P20.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Zobacz, jak przygotować swojego smartfona do zagranicznej podróży!

Oprócz podstawowych funkcji aparat z P20 zaoferuje Wam również m.in. zdjęcia w trybie nocnym lub HDR. Co więcej, użytkownicy będą mogli tworzyć panoramy i filmy poklatkowe. Otrzymają oni również dostęp do opcji skanowania kodów QR.

Pobierz:

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x