t-mobile, t-mobile zasięg, t-mobile wakacje

T-Mobile idzie w ślady Orange – będzie więcej nadajników w turystycznych miejscach

Telekomunikacja

Są wakacje, czas, w którym można odpocząć z telefonem w ręce, ale w innej scenerii. Z tego też powodu mamy do czynienia z działaniami operatorów, którzy starają się nam zapewnić jak najlepszy zasięg oraz działanie sieci. T-Mobile właśnie podało listę, gdzie uruchomiło dodatkowe nadajniki.

T-Mobile uruchamia dodatkowe nadajniki dla turystów

T-Mobile pochwaliło się uruchomieniem dodatkowych tymczasowych nadajników, które mają poradzić sobie z wzmożonym ruchem sieci tak, by użytkownicy nie odczuli żadnego spowolnienia transferu. Gdzie możemy spotkać się z działaniami T-Mobile?

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
  • Rowy (gmina Ustka)
  • Chałupy (gmina Władysławowo)
  • Lubiatowo (gmina Choczewo)
  • Międzyzdroje
  • Równica (gmina Ustroń)

Jeśli planujecie wakacje, w którejś z powyższych destynacji, a w smartfonie macie kartę magentowego operatora, o jakość połączenia powinniście być spokojni. Co więcej, T-Mobile podaje, że wkrótce planuje uruchomić jeszcze jedną stację nad jeziorem Sielpia (gmina Końskie). Warto także wspomnieć, że poprawiono zasięg oraz pojemność sieci na obu końcach płatnego odcinka autostrady A1 w Nowej Wsi (okolice Torunia) i Rusocinie (okolice Pruszcza Gdańskiego).

Zobacz też: Procesor Apple A12 rządzi

W połowie czerwca także Orange poinformowało o wakacyjnym wzmocnieniu swojego zasięgu. Wygląda na to, że operatorzy komórkowi nie chcą byśmy się z nimi rozstawali. Ale czy to źle? Dzięki temu nawet na środku jeziora sprawdzimy czy naleśniki składamy w trójkąt, czy zwijamy w rulon.

źródło: T-Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x