Biało-pomarańczowy projektor z wyświetlaczem na przodzie i przyciskami sterującymi na górze.
LINKI AFILIACYJNE

Biedronka wprowadza do oferty tani projektor. Może zastąpić telewizor

3 minuty czytania
Komentarze

W ofercie internetowego sklepu Biedronka pojawił się ciekawy sprzęt, a mianowicie tani projektor. Co więcej, ten został dodatkowo przeceniony, więc jego cena jest już na wyjątkowo niskim poziomie. Biorąc pod uwagę możliwości urządzenia, otrzymujemy naprawdę ciekawe rozwiązanie, które w określonych przypadkach może zastąpić nam telewizor.

Tani projektor w sklepie Biedronka Home

Tani projektor Yoton Y3 Pro na stronie internetowej Biedronka. Cena: 189 zł, zniżka 40%. Biało-żółty projektor LCD, 120 ANSI lumenów, rozdzielczość 1280x720.
Fot. Biedronka Home / zrzut ekranu

Projektory do domu to temat, który często poruszamy na łamach naszego portalu. W świecie elektroniki znajdziemy wiele alternatyw dla TV, które kosztują o wiele mniej, niż 55-calowy telewizor, a są w stanie generować obraz nawet 120 cali.

Takie możliwości ma, chociażby Xiaomi Wanbo Mozart 1 czy Xiaomi Wanbo TT. Teraz w Bierdonka Home, czyli internetowym sklepie firmy, można kupić projektor LCD Yoton Y3 Pro i to w cenie poniżej 200 złotych.

Żółty projektor na stole z pokrętłem ostrości i strzałką wskazującą kierunek regulacji.
Fot. Yoton / materiały prasowe

Czego możemy oczekiwać w tej cenie? Przede wszystkim niewielkich rozmiarów, ponieważ ten projektor ma wymiary 13,72 × 10,92 × 5,84 cm i waży zaledwie 420 gramów.

Spokojnie można go więc ze sobą zabrać na wyjazd i to nawet w kieszeni kurtki. Sprzęt oferuje możliwość wyświetlania obrazu od 30 do nawet 120 cali, ale rozdzielczość natywna to 1280 × 720 pikseli. Nie najgorzej, ale warto wziąć to pod uwagę, że nie wszystkie treści będą ostre jak żyleta.

Jasność na poziomie 120 ANSI lumenów też nie jest oszałamiająca, ponieważ pomieszczenie powinno być solidnie zaciemnione przy oglądaniu.

Projektor na drewnianym blacie
Fot. Yoton / materiały prasowe

Niestety sprzęt nie jest też wyposażony w moduł Wi-Fi czy Bluetooth. Oznacza to, że treści można przesyłać tylko przez kabel HDMI, czyli np. z laptopa. Teoretycznie możemy wyświetlać też rzeczy ze smartfona, ale wymaga to dokupienia dodatkowego adaptera. Na stronie Biedronka Home nie ma wzmianki o tym, że ten znajdziemy w pudełku.

Dalej to jednak może być interesujący sprzęt dla tych, którym zależy na niewielkim, przenośnym, a przede wszystkim tanim projektorze.

Specyfikacja techniczna

TechnologiaLCD
Rozdzielczość1280 × 720 pikseli
ANSI lumen120
Głośnikiwbudowane
Złącza1 x audio out (Mini Jack), 1 x HDMI, 1 x USB (A)
Wymiary13,72 × 10,92 × 5,84 cm
Waga0,42 kg
Specyfikacja projektora.

Dziękujemy, że dotarłeś do końca materiału. Zbieramy właśnie dane pośród naszych czytelników dotyczące ich podejścia do zarobków programistów. Jeżeli masz dodatkowe 10 sekund – będziemy wdzięczni, jeśli odpowiesz na poniższe pytanie.

Źródło: Biedronka Home. Zdjęcie otwierające: Yoton / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw