projektor Xiaomi Wanbo TT stojący na książkach w salonie. W tle widać inny mebel oraz kawałek zasłony
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Full HD przy 120 calach i wiele więcej – alternatywa dla TV od Xiaomi

2 minuty czytania
Komentarze

Alternatywa dla TV, czyli tak naprawdę projektor do domu, może być całkiem ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają czegoś innego, Wanbo, czyli jedna z marek należących do Xiaomi, ma w swojej ofercie wyjątkowo dużo projektorów, a jednym z nich jest Xiaomi Wanbo TT. Ten sprzęt ma całkiem sporo do zaoferowania i jeżeli ktoś szuka niewielkiego projektora, warto wziąć go pod uwagę.

Projektor Xiaomi Wanbo TT – alternatywa dla TV

Wanbo ma w swojej ofercie multum projektorów, które można kupić w Polsce. Jest chociażby Xiaomi Wanbo X1 Pro i Wanbo X1. Mamy również Xiaomi Wanbo T2R MaxXiaomi Wanbo T6 MaxXiaomi Wanbo T2 Max czy Xiaomi Wanbo T2 oraz retro Xiaomi Wanbo X1 Mini. Do tego dochodzi także opisywane tutaj Xiaomi Wanbo TT, które wyróżnia się między innymi tym, że jest całkiem mocne, ponieważ mamy aż 650 ANSI lumenów. Oznacza to, że zaciemnienie pokoju nie musi być totalne, by projektor spełniał swoje zadanie. Na dodatek żywotność lampy producent ocenia na 20 000 godzin, więc nie musimy się tym przejmować, bo to całe lata.

Co więcej oferuje projektor Xiaomi Wanbo TT? Przede wszystkim rozdzielczość natywną Full HD (1920×1080 pikseli) nawet przy przekątnej 120 cali. Do tego dochodzi jeszcze obsługa HDR10, funkcja Auto Focus oraz Dolby Atmos, a sam projektor został stworzony tak, by idealnie odtwarzał materiały z Netflix.

Projektor może posłużyć nam także do przesyłania obrazu z komputera czy smartfona, a na pokładzie ma jeszcze złącze HDMI, USB-A oraz miniJack 3.5 mm. Nie zabrakło również głośników (2×5 W). Xiaomi Wanbo TT jest również sprzętem poręcznym (wymiary 110x140x150 mm, waga 900 gramów) więc bez problemu możemy zabrać go ze sobą na wyjazd. Sam kolor urządzenia też jest odrobinę inny, niż zazwyczaj przy projektorach, które utrzymane są w odcieniach bieli. Podsumowując, Xiaomi Wanbo TT to urządzenie, które ma całkiem sporo do zaoferowania w swoim segmencie cenowym i może się sprawdzić jako alternatywa dla TV.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw