Osoba trzymająca tablet, na którego ekranie wyświetlana jest strona główna usługi streamingowej Amazon Prime z miniaturkami seriali i filmów.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Lenovo TAB M11 to tablet za mniej niż tysiąc złotych. Może być udanym prezentem na Dzień Dziecka

2 minuty czytania
Komentarze

Multimedialny tablet wcale nie musi być drogi. Udowadnia to Lenovo z modelem Lenovo TAB M11, który ma nie tylko duży, 11-calowy ekran, ale też całkiem przyjemną specyfikację do codziennej pracy. Jeśli zastanawiacie się nad urządzeniem, które pozwoli dziecku na uwolnienie kreatywności, zabawę, ale też pracę i naukę, to opisywany tablet może być świetnym wyborem.

Tablet dla dziecka

Tab M11 znakomicie sprawdzi się jako tablet dla dzieci – tutaj również mam osobiste pozytywne doświadczenia z chińską marką. W wersji z rysikiem w zestawie będzie ciekawym wyborem dla osób, które chciałyby rozbudować funkcjonalność tabletu o cyfrowy notatnik lub po prostu wykorzystać podczas różnych kreatywnych aktywności. Co więcej, Lenovo Tab M11 znalazł się w naszym rankingu prezentującym najlepsze tablety w różnych półkach cenowych.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Lenovo TAB M11 sprawdza się w praktyce, zapraszam do lektury recenzji tego urządzenia.

Co oferuje Lenovo Tab M11?

Rzućmy okiem na specyfikację tego urządzenia. 11-calowy Lenovo TAB M11 dostarcza duży ekran do pracy i rozrywki. Jego odświeżanie to 90 Hz, a rozdzielczość wynosi 1920 × 1200 pikseli. Napędza go Mediatek Helio G88, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna nie jest za szybka, to eMMC 5.1 o pojemności 128 GB, ale do codziennych zadań taka specyfikacja powinna być wystarczająca.

Reklama tabletu Lenovo TAB M11 z rysikiem, przedstawiająca urządzenie w kolorze szarym z ekranem wyświetlającym napisy "FHD 10,95''" oraz "Lenovo Tab M11 + Lenovo Tab Pen".
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Sprzęt pracuje ok. 9–10 godzin na jednym ładowaniu, a na pokładzie ma system Android 13 (aktualizacja do Androida 14 planowana jest na 2. połowę 2024 roku).

Zbieramy dane od naszych czytelników, aby lepiej zrozumieć ich poglądy na wynagrodzenia programistów. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Poświęć 10 sekund, aby odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw