salon t-mobile z logiem marki i dużymi oknami
LINKI AFILIACYJNE

Co klienci sądzą o usługach T-Mobile? Opinie są skrajne, także w przypadku aplikacji

5 minut czytania
Komentarze

Opinie o T-Mobile, czyli jednym z operatorów z tak zwanej „wielkiej czwórki” (Plus, Play, Orange i T-Mobile) są tak różne, jak różni są wszyscy ludzie. W zasadzie nie ma się co temu dziwić, ponieważ każda usługa może wywoływać skrajne emocje, a już na pewno wtedy, kiedy pojawiają się z nią jakieś problemy. Operatorzy komórkowi nie mają więc łatwo i opinie o T-Mobile dobitnie to pokazują.

Opinie o T-Mobile to prawdziwy rollercoaster

ocena i opinia o T-Mobile na stronie Google Play Store
Fot Google Play Store screen ze strony internetowej

Nie ma chyba obecnie osoby, która korzysta z usług operatora komórkowego i nie miałaby o ich działaniu swojej opinii. Dostęp do Internetu, zasięg czy w końcu dodatkowe usługi od operatora – to wszystko jest naszą codziennością, a jak pojawiają się problemy, to pojawiają się też negatywne opinie. T-Mobile nie jest tutaj wcale rodzynkiem, który by ich uniknął. Zresztą warto się zastanowić, ile razy sami napisaliście gdzieś pozytywną opinię na temat jakiejś usługi, jeżeli po prostu działała tak, jak mieliście obiecane? Zapewne to rzadkość, ponieważ o wiele częściej i łatwiej wypowiedzieć się źle. I to nie zawsze w dobrym miejscu, czego przykładem może być Google Play Store. Miejsce, gdzie możemy pobrać aplikację Mój T-Mobile, znajdziemy opinie takie, jak np. ta.

Miałem nadpłatę 14,80 zł , przeszedłem do innej sieci z powodu bardzo słabej jakości usług, które rzekomo były naprawiane . Chciałem zwrot pieniędzy, a wy po prostu je przywłaszczyliście tłumacząc się jakimiś holendarnymi bardzo wysokimi opłatami za przelew zwrotny , bo jak ja bym wam nie oddał 14,80 zł to byście od razu windykacje na mnie nasłali. Teraz nie dziwię się że ludzie od was odchodzą.

Użytkownik Christopher Christopher z Play Store
opinie o T-Mobile w aplikacji Apple App Store
Fot App Store screen ze strony internetowej

Podobnych opinii o T-Mobile i ich usługach w Google Play Store znajdziemy więcej, choć nie brakuje też pozytywnych. Generalnie sama aplikacja oceniania jest bardzo dobrze i ma ocenę 4,2/5 przy ponad 157 tysiącach opinii, a najwięcej jest ocen maksymalnych. Połowę mniej ocen aplikacja ma w App Store, czyli w wersji dla sprzętów z iOS na pokładzie. Tak również przewaga ocen maksymalnych nad tymi najniższymi jest znaczna (ocena 4,5/5 przy ponad 74 tysiącach głosów).

Super apka; intuicyjna, wszystko na miejscu i pod reka. Doladowanie konta lub sprawdzenie salda zajmuje 2 sekundy!! Polecam

Użytkownik Przemek K z Play Store

Usługi od T-Mobile – opinie głównie negatywne

oceny i opinie o T-Mobile na stronach TrustPilot oraz Opiniuj zestawione obok siebie
Fot. Screeny ze stron TrustPilot i Opiniuj

Sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, kiedy spojrzymy na portale jak TrustPilot, czyli zbierające opinie o różnego rodzaju usługach. Tam opinia o T-Mobile jest zdecydowanie gorsza, niż w przypadku samej wyżej opisanej aplikacji. Ocena 1,7/5 nie wróży niczego dobrego, choć opinii o T-Mobile Polska jest zdecydowanie mniej, niż o usługach operatora w innych krajach. W Polsce w 84 procentach opinie o T-Mobile są negatywne, a tych pozytywnych jest tylko garstka (łącznie 12% oceniających na 4 i 5).

najgorsza sieć na jaką można trafić złodzieje obiecują internet bez limitu, tymczasem nawet jakby był to nie da się go przekroczyć gdyż normalna jego prędkość to około 0.5mbps a jak są 2mbps to można święto ogłaszać. Zdecydowanie nie polecam chyba że ktoś niema co robić z pieniędzmi i nerwami.

Użytkownik Osoba mająca dość złodziejstwa na TrustPilot
opinie negatywne o T-Mobile z trustpilot negatywne
Fot TrustPilot screen ze strony

Pozytywne opinie o T-Mobile także się pojawiają, choć jest ich zdecydowanie mniej. Czasem też można odnieść wrażenie, że niekoniecznie pochodzą z zaufanych źródeł, ale to być może tylko takie wrażenie właśnie.

Jedyna firma oferująca Internet bez limitu, konkurencja dalej w tyle, nawet na kartę jest tyle GB, że to prawie jak no limit. Zasięg też dobry mają.

Użytkownik Kuba na TrustPilot

Jak przejdziemy na inny portal, gdzie możemy przeczytać opinie o T-Mobile, czyli Opiniuj.pl, ocena usług operatora jest na podobnie niskim poziomie (1,54/5 przy prawie 2200 głosów). Da się oczywiście znaleźć pozytywne opinie o T-Mobile, ale tych jest ponownie zdecydowanie mniej, niż tych negatywnych.

Zaczynałem w 2001r jeszcze była ERA GSM I jestem do tej pory i nie mam zamiaru zmieniać ponieważ zmiany dobrze nie wychodzą

Zalety Jakość rozmowy szybki internet Wady Drogi abonament

Użytkownik Adam na Opiniuj.pl

Opinie negatywne o T-Mobile przeważają na tym portalu, gdzie użytkownicy zgłaszają problemy z działaniem Internetu czy samymi połączeniami. Ta poniższa opinia o T-Mobile to jedynie wierzchołek góry lodowej.

T-mobile to jest najgorszy operator . Po 12 latach przeniosłem swoje numery z PLAY do T-mobile i to był najgorszy błąd . W PLAY wszystko śmigało ale dostałem lepszą ofertę i się skusiłem . Teraz przy rozmowach słyszę co drugie słowo , sms nie przechodzą a internet jest jak w latach 90-tych a raczej go prawie nie ma . TRAGEDIA nie róbcie tego błędu . Na dodatek pomimo wielu pism nie chcą rozwiązać umowy i twierdzą , że jest wszystko ok .

Zalety Pięknie gadają przed podpisaniem umowy Wady Bardzo słaba jakość połączeń ( przerywana ) problem z sms a internetu to właściwie nie ma

Użytkownik Sławomir na Opiniuj.pl

Opinie o T-Mobile – podsumowanie

Logo T-Mobile odbijające się na budynku
fot. T-Mobile

Ilu użytkowników, tyle opinii o T-Mobile. Jakbyśmy patrzyli tylko na opinie o operatorach, to chyba nie warto byłoby brać usług u żadnego z nich. Oczywiście warto przeglądać komentarze oraz opinie w sieci, ale też dobrze pamiętać o tym, że rzadko komentuje się coś, co po prostu działa i nie ma się z tym problemów. I skoro jesteśmy już przy tym operatorze, to warto sprawdzić jak szybki internet oferuje T-Mobile, jakie są najtańsze telefony w T-Mobile oraz oczywiście najtańsze oferty dostępne w T-Mobile.

Źródło: Opracowanie własne

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.