LINKI AFILIACYJNE

Sony prezentuje INZONE Buds. Fani PlayStation pokochają je od pierwszego słyszenia

2 minuty czytania
Komentarze

INZONE jest serią urządzeń Sony kierowaną do graczy. Sprzęty perfekcyjnie uzupełniają konsolę PlayStation 5, natomiast peryferia i monitor z powodzeniem podłączyć można do komputera czy laptopa. Japoński producent właśnie pokazał najnowszy model INZONE Buds, a więc dokanałówki dla graczy.

Sony INZONE Buds. Dokanałówki długodystansowe

Fot. Materiały prasowe Sony

Sony INZONE Buds są pierwszymi dokanałówkami w gamingowej serii peryferiów. Te wyróżniać się mają przede wszystkim długim czasem działania na jednym ładowaniu. Producent deklaruje nawet 12 godzin pracy. Najlepszy powerbank będzie zbędny. Imponująco prezentuje się też opóźnienie, które wynosić ma 30 ms. Słuchawki bezprzewodowe oferują technologię dźwięku przestrzennego 360, która pomóc ma w lokalizowaniu przeciwników.

Słuchawki wyglądem przypominają trzecią generację modelu WF-1000, natomiast wewnątrz znalazł się przetwornik akustyczny Dynamic Driver X, który występuje w najnowszych flagowych TWS-ach Sony WF-1000XM5. W przypadku Sony o jakość grania nie trzeba się martwić. W konstrukcji nie mogło zabraknąć aktywnej redukcji szumu, która pozwoli na większe skupienie w grach.

Ładowanie jest typowe dla słuchawek TWS i odbywa się w dołączonym etui. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest ukrycie modułu USB-C wewnątrz etui. INZONE Buds oferują połączenie przez Bluetooth i dongle USB-C. Druga metoda połączenia gwarantuje najniższe wartości opóźnienia.

Pozostałe nowości z serii INZONE

Fot. Materiały prasowe Sony

Zupełnie nowy jest też model INZONE H5, który był brakującym elementem wśród modeli H3 (przewodowe), H7 i H9. Cieszy fakt, że piątki podobnie jak dwa najwyższe modele oferują połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz. Lekkie słuchawki (260 g) oferują technologię dźwięku przestrzennego 360, doskonałą słyszalność rozmów i wydajny akumulator, który zapewni do 28 godzin działania. Sprzęt połączyć można także przewodowo za pomocą mini jacka 3,5 mm. Sprzęt występuje w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

Fot. Materiały prasowe Sony

Zmiany kosmetycznej doczekały się też topowe Sony INZONE H9, które wreszcie dostępne są w kolorze czarnym. Cena modelu H9 wynosi 1199 zł. Słuchawki Sony INZONE kupisz u naszego partnera.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe Sony

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.