Dwa smartfony Apple iPhone w ludzkich dłoniach, które wymieniają się danymi
LINKI AFILIACYJNE

Masz iPhone’a? Możesz już przetestować iOS 17 – wyjaśniamy, jak to zrobić

1 minuta czytania
Komentarze

Jeśli chcielibyście samodzielnie przetestować zmiany, które pojawiły się w iOS 17, jest na to szansa. Wersja beta tego systemu pojawiła się jako publicznie dostępna. Podobnie jest zresztą z iPadOS 17, watchOS 10 oraz macOS Sonoma.

Jak pobrać wersję beta iOS 17?

Zmiany, które pojawiły się w iOS 17, nie są specjalną tajemnicą. Jeśli jednak niecierpliwicie się, by osobiście je wypróbować, mamy dla was dobrą informację: możecie pobrać wersję beta tego systemu od Apple. Warunkiem jest posiadanie iPhone’a SE 2. generacji, iPhone’a XR, XS, XS Max lub dowolnego nowszego modelu.

Na początku musimy zarejestrować się na stronie Apple do programu beta testów. Następnie przechodzimy do ustawień iPhone’a, wybieramy opcję ogólne i uaktualnienia. Potem wybieramy uaktualnienia beta oraz iOS 17 Public Beta. Musimy pamiętać, że ta wersja systemu może jeszcze zawierać błędy.

W podobny sposób możemy pobrać pozostałe wersje beta nowych systemów od Apple. Konieczna jest rejestracja na stronie internetowej testów beta.

Może i w nowym iOS 17 nie ma Siri po polsku, ale my znamy sposoby, jak ją zastąpić.

Jeśli nie wiesz, jaki smartfon wybrać, sprawdź nasz ranking najlepszych telefonów.

źródło: Tabletowo

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw