Apple „wyróżniło” Polskę. Skoro was stać, to będziecie płacić więcej za iCloud+

1 minuta czytania
Komentarze

Niestety nie. iCloud+ podrożał i u nas. Apple zdecydował, że więcej za usługę przechowywania danych w chmurze zapłacą Brytyjczycy, Rumuni, Polacy, Szwedzi, Turcy, a także posiadacze urządzeń Apple z Arabii Saudyjskiej, Tanzanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oczywiście nie trzeba płacić, tylko pozostać przy darmowej opcji, ale 5 GB na pliki w dzisiejszych czasach to drastycznie mało.

Apple żąda 25% więcej za iCloud+

Dlatego z pewnością są osoby, które zapłacą za 50 GB, 200 TB lub 2 TB przestrzeni na pliki — jednak teraz będą musiały zapłacić około 25% więcej.

apple icloud+ ceny

Cena najniższego pakietu wzrosła z 3,99 na 4,99 złotych, za 200 GB przyjdzie wam zapłacić 14,99 złotych, podczas gdy wcześniej było 11,99, natomiast najwyższy pakiet kosztuje 10 złotych więcej niż do tej pory — z waszego konta o miesiąc zniknie 49,99 złotych.

Źródło: Macrumors

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw